Lato to dla wielu osób najprzyjemniejsza pora roku. Słońce poprawia nasze samopoczucie, dni są dłuższe, a my bardziej wypoczęci. Kiedy zbliża się jesień, chcemy zachować ten klimat, zatrzymać na dłużej wakacyjny nastrój. Ciastka belVita Owoce Leśne oraz belVita Musli z Owocami to idealny pomysł na zachowanie smaków lata jesienią, i to już od śniadania.

 

Lato to czas, kiedy zmienia się nasz tryb życia, więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, mamy więcej energii, czujemy się musli_belVitaszczęśliwi. Jak miło byłoby zatrzymać ten dobry humor i pozytywny nastrój oraz energię na dłużej. Na szczęście możemy zaplanować  posiłek, który przypomni nam te  słoneczne dni i sprawi, że znowu poczujemy się jak w upalny, lipcowy dzień. Wystarczy przygotować  śniadanie  z ciastkami belVita, np.: Owoce Leśne lub Musli z owocami, by smak zawartych w nich owoców obudził w nas letni entuzjazm do życia. Dodajmy do nich jogurt, ulubione świeże owoce oraz gorący napój i w minutę pyszne i zbilansowane śniadanie gotowe.

Lato to czas kiedy mamy więcej energii, łatwiej mierzymy się z wyzwaniami dnia codziennego. To bardzo ważne dla naszego samopoczucia, dlatego warto pielęgnować lato w sobie. Prostym sposobem na wypracowanie dobrego samopoczucia jest wygospodarowanie  5 minut, które będą momentem zarezerwowanym tylko dla nas. Idealnie nadaje się do tego śniadanie, które zjemy spokojnie (nieważne czy w pracy, czy w domu), nie zajmując się niczym innym. Jeśli masz problem ze znalezieniem wolnej chwili, skorzystaj z takich produktów, które pozwolą Ci błyskawicznie przygotować smaczne i zbilansowane śniadanie. Możesz wtedy sięgnąc po ciasteczka wielozbożowe, które zapewnią zastzryk energii na najbliższe godziny – mówi Urszula Mijakoska, pierwszy w Polsce diet coach, ekspert Akademii belVita.

Śniadanie nie musi zawsze wyglądać tak samo i składać się z kanapki
z serem lub wędliną popijanej herbatą. Szybkim i prostym pomysłem na pyszne śniadanie, które pozwoli nam zachować klimat lata, są ciastka belVita – np. belVita Owoce Leśne lub belVita Musli z owocami. Węglowodany, uwalniające się stopniowo przez 4 godziny po zjedzeniu zbilansowanego śniadania z ciastkami belVita, dostarczą nam energii na cały poranek. Wystarczy dodać do nich owoc i porcję nabiału, żeby mieć pewność, że zjedliśmy pożywny posiłek. I poczucie, że znów „uchwyciliśmy” lato, jego nastrój i energię.belVita_300 g__owoce_lesne[1][2]

 

belVita Owoce Leśne

 

Zawierają 62% zbóż, w tym 24% pełnego ziarna.
1 małe opakowanie (4 ciastka) pokrywa ponad 25% zalecanego dziennego spożycia witaminy B2, B3 oraz kwasu foliowego.

 

Sugerowana cena: ok. 6,99 zł/ 300g

 

 

belVita Musli z owocami

 

Zawierają 61% zbóż, w tym 24% pełnego ziarna. 1 małe opakowanie (4 ciastka) pokrywa ponad 30% dziennego zapotrzebowania na witaminę B6, ponad 20% zalecanego dziennego dziennego spożycia witaminy B1 oraz 15% dziennego zapotrzebowania na witaminę B3.

 

Sugerowana cena: ok. 6,99 zł/300g

 

 

 

 

Dlaczego belVita?

Bo jej receptura jest wyjątkowa: Produkt powstaje z pełnego ziarna
aż 5 rodzajów zbóż. Jest źródłem witamin, minerałów i błonnika. Produkowany jest bez konserwantów i sztucznych barwników.

Bo jest wygodna: Każde opakowanie to cztery kruche ciasteczka, które stanowią poręczną porcję na jedno śniadanie. Zmieszczą się nawet w małej torebce.

Bo jest smaczna: belVita jest dostępna w wielu pysznych smakach, tj. musli z owocami, 5 zbóż z mlekiem, kakao lub orzechów z czekoladą, a także jako belVita Pyszne Nadzienie z jogurtem naturalnym, truskawkowym lub kremem o smaku czekoladowo-orzechowym. Ponadto Pyszne Nadzienie Kakaowe z Jogurtem Naturalnym i belVita Owoce Leśne.

Bo jest częścią zbilansowanego śniadania: belVita jest zalecana jako część zbilansowanego śniadania zawierającego owoc, porcję beztłuszczowego lub niskotłuszczowego nabiału oraz napój; na przykład belVita, jabłko, jogurt plus herbata lub kawa.

Bo to energia na cały poranek: belVita zapewnia ciągłe i miarowe uwalnianie węglowodanów przez 4 godziny po zjedzeniu śniadania.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF