Świeże owoce i warzywa to kwintesencja lata. Niestety, sezon na te pyszności trwa w Polsce bardzo krótko. Są jednak sposoby na to, by smakiem dorodnych skarbów natury cieszyć się także jesienią i zimą. Mrożenie to niezawodna metoda na przechowanie owoców i warzyw, a dzięki sprytnym patentom marki Gosia, takie przechowywanie będzie bardzo proste!

GosiaMrożenie to dokonały i zdrowy sposób na zatrzymanie smaku lata. Mrozić można w zasadzie wszystkie owoce i warzywa, by poza sezonem móc znów skosztować ich niepowtarzalnego smaku. Podczas przygotowywania mrożonek warto zwrócić uwagę na folie, w których chcemy przechowywać żywność. Cienkie i rwące się torebki mogą za kilka miesięcy spowodować nielada problemy. Zwykła folia przykleja się nie tylko do mrożonego produktu, z którego później trudno usunąć jej strzępy, ale też do ścinek zamrażalnika. Tym samym nie chronią produktów przed utratą wartości odżywczych i przenikaniem się zapachów.

Marka Gosia, dzięki sprytnym patentom, ułatwia przygotowanie mrożonek. Woreczki z suwakiem MIX to zestaw 12 woreczków, które mają bardzo wygodny system otwierania i zamykania. To sprawia, że każdą porcję owoców, warzyw, a nawet zup czy koktajli można szczelnie zamknąć, a potem otworzyć w szybki i wygodny sposób.

Dla fanów sporych zapasów, marka Gosia przygotowała również woreczki na mrożonki w trzech rozmiarach, ze specjalnym klipsem, który ułatwia zamykanie. W woreczkach można przechowywać mięsa, ciasta, ryby czy chleb, a także warzywa i owoce, które w wersji mrożonej sprawdzają się także w sezonie, jako dodatek do drinków czy baza do sorbetów.

Woreczki marki Gosia zachowują smak, zapach i konsystencję wszystkich produktów, które chcemy zamrozić. Dodatkowo wyposażone są w specjalne, dobrze widoczne miejsce do opisania zawartości oraz daty przydatności do spożycia. Woreczki na mrożonki marki Gosia są niezbędne w każdej kuchni!

Gosia Woreczki z suwakiem MIX

4,99 zł/opakowanie (12 szt. woreczków)

Woreczki na mrożonki dostępne są w trzech wariantach:

2 litry/30 szt, cena: ok. 4 zł

3 litry/25 szt, cena : ok. 4,5 zł

XXL 5 litrów/20 szt, cena : ok. 5 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF