Tuż przed majówką rusza kolejny konkurs Klubu Słonecznego Pomidora. Tym razem Podravka zachęca do zabrania swoich produktów na coraz bardziej popularne spotkania przy grillu.

 

 

Wraz z pierwszymi promieniami słońca i wyższymi temperaturami wzrasta chęć na spotkania z bliskimi na łonie natury. A ponieważ żadne spotkanie nie może obejść się bez dobrego jedzenia, warto pomyśleć o wspólnym grillowaniu. Tym bardziej, że to właśnie grill zainspirował Podravkę do uruchomienia nowego konkursu dla członków Klubu Słonecznego Pomidora, który rusza 26 kwietnia.

 

Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy zorganizować wspólne grillowanie z rodziną lub znajomymi, zabrać na nie produkty Podravka, zrobić pamiątkowe zdjęcie i wysłać je MMS-em pod numer 900055. Autorzy pięciu najbardziej oryginalnych fotografii zostaną nagrodzeni grillem elektrycznym, kolejnych dziesięciu laureatów otrzyma zestawy do grillowania.

Zdjęcia można przesyłać do 4 czerwca br.

 

Aby umilić sobie czas oczekiwania na wyniki konkursu zapraszamy do wypróbowania swoich sił w roli szefa kuchni. Wcielenie się w ten wymagający zawód umożliwia najnowsza gra, dostępna również na Klubie Słonecznego Pomidora. Oprócz dobrej zabawy i ćwiczenia na refleks gra pozwala na zdobycie aż 250 wirtualnych punktów Podravka, które następnie można wymieniać na przydatne w kuchni gadżety.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF