Czy może być coś przyjemniejszego niż słodka przekąska w letni, upalny dzień?  Słodycz, która kryje w sobie letnie smaki w charakterystycznej chrupiącej otoczce. Co więcej jest wykonana ręcznie, według niezmiennych od lat, tradycyjnych receptur. Taką propozycję ma dla nas firma Wawel, która latem zachęca wszystkich wielbicieli słodkości do przeżycia wyjątkowej, karmelkowej przygody.

2Karmelki to propozycja dla wszystkich, którzy wybierając się w wakacyjną podróż, nie chcą rezygnować z ulubionych słodkości. Tradycyjne, czekoladowe cukierki nie zawsze mogą się znaleźć w naszych piknikowych koszykach. W upalne dni warto więc zastąpić je słodyczami, które są bardziej odporne na działanie wysokich temperatur. Karmelki, które nabierają plastyczności dopiero w temperaturze 70-80°C będą więc idealnym pomysłem na słodką,  wakacyjną przekąskę.

Różnorodność smaków

W karmelkowej ofercie firmy  Wawel z pewnością każdy amator słodyczy znajdzie coś dla siebie. Do dotychczasowych, znanych wszystkim Raczków, Kukułek i Fistaszkowych dołączyły w tym sezonie zupełnie nowe smaki:  nadziewane karmelki Mleczne  oraz  Śmietankowo-Truskawkowe. Wśród letnich propozycji znaleźć można także karmelki Fresh&Fruity zawierające półpłynne owocowe nadzienia o smakach mango, pomarańczy, cytryny i truskawki z dodatkiem witaminy C, a także karmelki Orzeźwiające, w których pod kruchą karmelową otoczką kryje się chłód mięty.

Zabierz raczki na plażę

Chrupiąca otoczka, pyszne nadzienie i wiele różnorodnych smaków to idealne rozwiązanie na nadchodzące wakacyjne dni. Opakowania karmelków z Wawelu przygotowane zostały z myślą o letnich podróżach – każdy karmelek zawinięty jest w indywidualną atrakcyjną owijkę, uniemożliwiającą sklejenie się  pod wpływem ciepła.

Tradycja prosto z Wawelu

Wszystkie karmelki Wawelu tworzone są od lat według niezmiennej receptury. To właśnie tradycja, precyzyjne wykonanie oraz pasja, z jaką cukiernicy podchodzą do ich tworzenia nadaje karmelkom charakterystyczny kształt i smak. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość to tajemnica małych słodkości z Wawelu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF