We wszystkich lodziarniach Grycan-Lody od pokoleń dostępna jest oferta „Z wiśnią w duecie”. Jest to wyjątkowa propozycja na grudniowe chłody.

Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zapraszają do skosztowania przygotowanych specjalnie na ten czas zestawów – obu z nową kawą Flat White.

3– Nasza kawa to doskonale zbalansowana mieszanka średnio palonej brazylijskiej arabiki i robusty, która bardzo dobrze komponuje się z naszymi ciastami i deserami lodowymi. Kawa jest palona każdorazowo na nasze zamówienie w niewielkiej rodzinnej firmie we Włoszech. Tym razem oferujemy naszym Klientom dwa zestawy do wyboru – oba z nową kawą Flat White – podwójnym espresso z dodatkiem gorącego mleka i aksamitnej, mlecznej pianki. W pierwszym zestawie do kawy Flat White dodajemy nasz nowy Sernik z kruszonką podawany na gorąco, z wiśniami. W drugim zestawie kawa ta serwowana jest z deserem lodowym, na który składają się lody waniliowe i czekoladowe marki Grycan, wiśnie oraz czekolada.   Zapraszamy Państwa do naszych lodziarni i życzymy smacznego!
mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan-Lody od pokoleń.

Cena tych specjalnych zestawów to 16,90 zł.

Oferta „Z wiśnią w duecie” dostępna jest od pierwszych dni grudnia do 6 stycznia 2015 roku we wszystkich lodziarniach Grycan-Lody od pokoleń na terenie całego kraju. Natomiast w punktach sprzedaży Grycan-Lody od pokoleń, w których dostępna jest tylko oferta na wynos, proponujemy  zestaw z kawą Flat White i deserem lodowym.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF