Pietruszka, koperek, bazylia, a może mieszanka 8 ziół? Lato to czas, kiedy FRoSTA przygotowuje swoje kartoniki pełne ziół tak, aby zachować ich letni zapach i smak, którym możemy cieszyć się przez cały rok.

8 ziół_FRoSTA Bazylia_FRoSTAW ofercie FRoSTY znajdziemy mrożoną Bazylię, Pietruszkę, Koperek oraz Mieszankę 8 ziół. Siekane i mrożone tuż po zbiorach zachowują świeżość, wyjątkowy zapach i nie wysychają. Pochodzą z precyzyjnie wybranych i sprawdzonych regionów uprawnych oraz regularnie kontrolowanych pól. Zamknięte w poręcznych kartonikach o pojemności 75 g – są zawsze pod ręką, kiedy ich potrzebujemy. Łatwo je przechowywać, ponieważ zajmują niewiele miejsca. Mrożenie sprawia, że zachowują najwyższą jakość oraz pełnię smaku i zapachu.

Trudno wyobrazić sobie młode ziemniaki czy kapustę, bez ich nieodłącznego towarzysza – Koperku. Sprawdza się on idealnie, jako dodatek do lekkich sałatek czy zup, szczególnie na bazie warzyw czy drobiu. Doskonałym ukoronowaniem domowego rosołu będzie Pietruszka, która w kilka chwil nada mu nie tylko wyjątkowego koloru, ale i niepowtarzalnego zapachu – bez siekania, prosto z poręcznego opakowania. Będzie także doskonałym uzupełnieniem wachlarza tradycyjnych polskich specjałów – od sosów, przez farsze do mięs, aż po marynaty czy surówki. Fani ciekawych i nieoczywistych smaków mogą sięgnąć po Mieszankę 8 ziół. Znajdziemy wśród nich te bardziej popularne: pietruszkę, szczaw, rzeżuchę, szczypior, siekane ząbki czosnku oraz te mniej znane: krwiściąg mniejszy, trybulę ogrodową i ogórecznik lekarski. Ta wyjątkowa kompozycja sprawdzi się szczególnie w zupach, zarówno tych podawanych na gorąco, jak i na zimno. Z mrożonymi ziołami FRoSTY również przygotowanie kultowych dań kuchni śródziemnomorskiej stanie się jeszcze prostsze. Bazylia wzbogaci smak makaronów, sosów czy sałatek, na jej bazie przygotujemy m.in. tradycyjne włoskie pesto. Nieważne czy zdecydujesz się na pizzę, czy spaghetti z sosem pomidorowym, bazylia sprawi, że nabiorą one prawdziwie wakacyjnego charakteru. Zioła FRoSTY znajdziemy w sklepowych zamrażarkach w cenie ok. 3 zł/ 75 g.

Zgodnie z polityką FRoSTY 100 % naturalnego smaku!, wszystkie produkty FRoSTY nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników ani aromatów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF