Święta Bożego Narodzenia przepełnione są rodzinną atmosferą i pozytywną energią. Ten magiczny czas spędzamy z najbliższymi, ciesząc się chwilami beztroskiego odpoczynku. Święta są bowiem jedną z nielicznych okazji w roku, by przy wspólnym stole spotkać się z całą rodziną. Wyjątkowe momenty podkreśla bożonarodzeniowe menu, którego idealnym dopełnieniem będą soczyste napoje Hellena Family.

Zdjęcie_Hellena_do wykorzystania w mediachZróbmy coś RAZEM!

Świąteczne dania mają swoje tradycje, które kultywuje się w domach w całej Polsce. Lepienie pierogów, uszek, pieczenie pierniczków czy choćby krojenie sałatki jarzynowej – angażuje w przygotowania kilka osób. Wspólne pichcenie to świetna okazja do bycia razem, do rozmów i cieszenia się swoją obecnością. Dlatego też dania wigilijne i bożonarodzeniowe, przygotowane w rodzinnym gronie, mają symboliczne znaczenie i smakują po prostu lepiej!

Rodzinne orzeźwienie

Do treściwych i sycących świątecznych dań doskonale pasują lekkie napoje. Propozycje Hellena Family to alternatywa np. dla pracochłonnego kompotu z suszu, którego smak wielu osobom po prostu nie odpowiada. Niegazowane napoje Hellena Family dostępne są wielu pysznych smakach. Ze świątecznym menu idealnie komponują się smaki polskich, tradycyjnych owoców – Wiśni oraz Gruszki. Napój wyprodukowany jest w technologii antyseptycznej, dzięki czemu nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. W rodzinnej butelce 1,75 l. stanowi wspaniały dodatek do świątecznych obiadów, deserów czy kolacji.

Hellena Family Napój niegazowany o smaku gruszki, cena: ok. 3,30 zł, 1,75 l.
Hellena Family Napój niegazowany o smaku wiśni, cena: ok. 3,30 zł, 1,75 l.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF