Xiaomi Poland uruchomiło sklep internetowy i salon sprzedaży Xiaomi4you.pl z oryginalnymi produktami marki Xiaomi – dostępne są najnowsze modele zaawansowanych smartfonów tego producenta, kamery i akcesoria.

2Aktualnie w ofercie znajdują się topowe modele smartfonów spod znaku Xiaomi – azjatyckiego producenta telefonów i urządzeń dostępnych także pod marką „Mi”.

– Sklep Xiaomi4you.pl to pewność dla kupujących, wszystkie produkty objęte są gwarancją oraz mają wgrane spolszczone oprogramowanie, które gwarantuje satysfakcję z zakupu – mówi Sylwester Swalski, członek zarządu spółki Xiaomi Poland odpowiedzialny za sprzedaż.

– Dostarczamy produkty najwyższej jakości. Naszym atutem jest pełny i profesjonalny serwis urządzeń, a także możliwość odwiedzenia naszego stacjonarnego punktu w Warszawie, tuż przy stacji metra Służew – dodaje Sylwester Swalski.

Marka Xiaomi to obecnie trzeci producent urządzeń mobilnych na świecie pod względem sprzedaży – jej popularność stale rośnie, nie tylko w Azji, ale również na pozostałych rynkach światowych.

Xiaomi4you.pl daje możliwość zapoznania się najnowszymi produktami tego producenta bez ryzyka. Klienci w razie konieczności mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej oraz napraw  gwarancyjnych. Wszystkie produkty oferowane przez Xiaomi4you.pl posiadają roczną gwarancję – serwis wykonywany jest na miejscu.

W Xiaomi4you.pl pracują entuzjaści najnowszych technologii, którzy dopasowują ofertę do potrzeb zarówno wymagających klientów, jak i tych którzy cenią rozwiązania ekonomiczne.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF