Po zimie czujemy się zmęczeni i osłabieni, pozbawieni energii i witalności. Brak ruchu i niedobór składników odżywczych w zimowej image002diecie możemy nadrobić w prosty i naturalny sposób – pijąc soki ze świeżych owoców i warzyw. To dobry moment na zmianę nawyków żywieniowych i doskonały sposób na urozmaicenie codziennej diety. Sokowirówka Philips Viva Collection przygotuje dla Ciebie nawet dwa litry soku za jednym razem. Bez zbędnej krzątaniny zafundujesz sobie i swojej rodzinie solidną porcję witamin!

Najnowsza sokowirówka Philips Viva Collection wyciśnie dla Ciebie sok z owoców i warzyw niemal do ostatniej kropelki, nawet 2 litry za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ. Składa się z gładkich, łatwych w czyszczeniu elementów, które możesz umyć w zywarce. Ponowny montaż  zajmuje kilka sekund. Bardzo duży otwór na produkty o szerokości 75 mm umożliwia wyciskanie nawet dużych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki.

 

HR1855_2

Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ. Oznacza to, że nie trzeba wydobywać miąższu z innych części, takich jak np. pokrywka. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF