Często bujasz w chmurach? A gdybyś miał okazję pobujać w nich NAPRAWDĘ? Teraz będzie to możliwe! 14-16 września w Warszawie odbędzie się Dinner In The Sky®. Po raz pierwszy w Polsce dostępny dla każdego, zorganizowany z okazji 5 urodzin serwisu WyjatkowyPrezent.pl.

Podniebna rozkosz podniebienia

Swoją 5. Rocznicę istnienia, WyjatkowyPrezent.pl postanowił świętować na wysokim poziomie…w chmurach! Głodni podniebnych wrażeń lub chętni spojrzenia w oczy króla Zygmunta III Wazy, mogą zaspokoić swój apetyt już w połowie września. Taką możliwość będzie miał każdy, kto zdecyduje się wjechać na platformie (podniesionej przez dźwig o nośności 200 ton) na wysokość 50 metrów, co odpowiada około 15. kondygnacji wieżowca! Jednorazowo w podniebną kulinarną podróż mogą udać się 22 osoby. W ciągu 3 dni ponad 800 osób wzniesie się więc w Wyższe Sfery Smakowania. Na górze, oprócz rozkoszy podniebienia, będzie czekał zapierający dech w piersiach widok na panoramę warszawskiej Starówki i całej stolicy. Każdemu taka uczta dostarczy wyjątkowych chwil, które z pewnością zapamięta do końca życia. Razem z WyjatkowyPrezent.pl uczestnicy będą mieli możliwość świętowania własnych okazji, podobnie jak Książę Monako, który podczas takiej kolacji oświadczył się swojej wybrance.

 

WyjatkowyPrezent.pl, przy współpracy z Dinner In The Sky® oferuje 4 opcje: koktajl, śniadanie, lunch oraz kolację w chmurach. Każdą z nich możemy zakupić poprzez stronę internetową za cenę jak w tradycyjnej restauracji. Dodatkowo przeżyjemy niepowtarzalne emocje, nie tylko kulinarne. Na podniebny koktajl wraz z przekąskami wybierzemy się już za 169 zł. Śniadanie zjemy tylko za 268 zł,

a lunch za 289 zł. Rozświetloną nocą Warszawę, można z kolei obejrzeć podczas 4 daniowej kolacji za 399 zł. Vouchery na ucztę w chmurach dostępne są na stronie www.wyjatkowyprezent.pl.

Dinner In The Sky® odbędzie się w dniach 14-16 września 2012 przy ul. Senatorskiej 13/15.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF