Wystartował konkurs Polskę Odchudzamy, inicjatywa skierowana do osób, które chcą nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także przejść najbardziej spektakularną metamorfozę w ekskluzywnym hotelu.

cambridgeCelem konkursu jest pokazanie, że przejście na dietę i zrzucanie zbędnych kilogramów nie musi wiązać się z głodówką i wyrzeczeniami – dobrze rozpisana i dopasowana do indywidualnych potrzeb dieta ma być kreatywna i dawać wolność. A sukces powinien być nagrodzony czymś wyjątkowym.

Ambasadorką projektu jest Justyna Tomańska, pisarka i blogerka, zaś organizatorami konkursu jest agencja marketingu efektywnościowego Mr Target, która na potrzeby akcji  stworzyła konkursowy landing page. W prasie i internecie pojawią się też promocyjne artykuły i relacja z konkursu.

Przed przystąpieniem do programu wymagane jest odbycie darmowej konsultacji dietetycznej z certyfikowanym Konsultantem Programu Odchudzania Cambridge. W pierwszym etapie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, w drugim 50 wybranych osób otrzyma nagrodę w postaci bezpłatnego 4-tygodniowego Programu Odchudzania Cambridge, ufundowaną przez dystrybutora produktów Cambridge – spółkę Hol-Trade. Dieta opiera się na połączeniu gotowych, niskokalorycznych i zbilansowanych produktów Cambridge z posiłkami konwencjonalnymi. Niewątpliwym atutem jest również bezpłatna opieka osobistego dietetyka/Konsultanta Programu Odchudzania Cambridge

Trzy osoby, które w trakcie trwania programu zrzucą najwięcej ze swojej wagi w udziale procentowym, w nagrodę przejdą najbardziej spektakularną metamorfozę w luksusowym hotelu Talaria Resort & Spa w Trojanowie (łączna wartość trzech nagród głównych to ok. 5 700 zł). Tę nagrodę również funduje spółka Hol-Trade.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 2 listopada. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie www.konkurs.dieta-cambridge.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF