Wielbicielom tradycyjnej kuchni z charakterem Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca apetyczne dodatki do pieczeni, wędlin, a także ryb! Chrzan Luksusowy oraz Sos Kielecki chrzanowy, bo o nich mowa, urozmaicą świąteczne potrawy podawane zarówno na zimno, jak i na gorąco.

8Mocny smak…

tylko z Chrzanem Luksusowym! Wysoka – 70% zawartość korzenia chrzanu w produkcie gwarantuje, że dania z jego dodatkiem stają się bardzo wyraziste i aromatyczne. Produkt świetnie komponuje z wędlinami, jajami oraz sałatkami. To także doskonały dodatek do ryb np. karpia. Chrzan Luksusowy sprawdza się również jako składnik sosów i marynat.

Łagodniej, ale nadal chrzanowo

Unikalny smak Sosu Kieleckiego chrzanowego to zasługa starannie dobranych składników m.in. octu wytwarzanego w drewnianych kadziach, zgodnie z tradycyjnymi procedurami, mieszanki świeżych ziół, a przede wszystkim tartego chrzanu! Ze względu na zawartość łagodnej śmietanki, wyrób przypadnie do gustu osobom lubiącym smak chrzanu, ale unikających go ze względu na ostry zapach i smak. Jednolita konsystencja i jasna barwa nadają mu smakowitego wyglądu. Sos Kielecki chrzanowy doskonale komponuje się z pieczonymi mięsami, wędlinami oraz innymi przystawkami.

Cena sugerowana Chrzanu Luksusowego: 2,99 zł/ 180g

Cena sugerowana Sosu Kieleckiego chrzanowego: 3,89 zł/250ml

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF