W ciągu roku jest wiele okazji by powiedzieć „kocham”, „lubię” czy po prostu „dziękuję”. Czasem, by wyrazić swoje emocje nie potrzeba specjalnej okazji, a wystarczy drobny gest. Dlatego zawsze, gdy myślisz o kimś, kto jest dla Ciebie ważny i chcesz po prostu sprawić mu przyjemność, podaruj mu nowe praliny od marki Wedel.  Czekoladki w kształcie serca WedLove idealnie wyrażą to, co czujesz i sprawią niezwykłą przyjemność bliskiej Ci osobie – bez względu na okazję.

WedLove_nowe praliny od Wedla_frontW codziennym zgiełku i natłoku spraw zapominamy często o uczuciach, którymi darzymy naszych bliskich – rodzinę, przyjaciół. Warto zatrzymać się na chwilę i znaleźć sposób, by powiedzieć im, jak wiele dla nas znaczą. Nowy rok niesie mnóstwo wyjątkowych okazji: Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Ojca itp.  Ale może wcale nie potrzeba do tego żadnego święta …?

Jeśli chcesz pokazać swoje emocje bliskiej osobie, tak by poczuła się naprawdę niezwykle, wybierz nowe praliny od Wedla, dwuwarstwowe czekoladki w kształcie serca, które zachwycają oryginalnym smakiem i uroczym wyglądem. Na mlecznej poduszce z chrupiącymi płatkami karmelowymi ułożony jest słodki, rozpływający się w ustach karmel,a całość otula niepowtarzalna wedlowska czekolada mleczna.

Praliny WedLove zostały stworzone z myślą o wyjątkowych chwilach, które dzięki nim stają się jeszcze bardziej niepowtarzalne, a słowa jak „Kocham Cię mamo”, „Dziękuję Ci kochanie” czy „Cieszę się, że jesteś” nabierają dodatkowego blasku. Czekoladki w pięknym opakowaniu doskonale sprawdzą się jako prezent. Znajdź więc pretekst, aby zrobić coś miłego dla najbliższych i podaruj im praliny WedLove.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF