Wystartowała akcja, w ramach której rodzice wraz z dziećmi mogą spróbować nowości dla małych alergików – Bebilon Alerlac. Ten bezglutenowy produkt zbożowy jest przeznaczony dla dzieci po 4. miesiącu życia z alergią na białko mleka krowiego lub białko soi, z nietolerancją laktozy lub glutenu. Zgłoszenia do udziału w akcji można wysyłać do 18 lipca br.

Bebilon_AlerLac_Probka_3DAkcja trwa od 11 maja i jest skierowana do rodziców dzieci w wieku 4-36 miesięcy. W ramach testu konsumenckiego do wypróbowania jest 5000 próbek Bebilon Alerlac o pojemności 70 g.

Jak wziąć udział w akcji?

  • do 18 lipca wypełnij zgłoszenie na bebiprogram.pl i uzasadnij, dlaczego chcesz otrzymać produkt Bebilon Alerlac do testowania przez Twoje dziecko,
  • Spośród nadesłanych uzasadnień organizator wybierze najciekawsze i najoryginalniejsze – jeżeli znajdziesz się w gronie uczestników testu, do 1 sierpnia otrzymasz wybrany przez Ciebie produkt – wypróbuj go razem z dzieckiem,
  • do zestawu z produktem otrzymasz formularz, który wykorzystasz do sporządzenia raportu z testowania. Swoją opinią i wrażeniami możesz podzielić się także w inny sposób – w formie zdjęć lub filmów.

Bebilon Alerlac[1] to bezglutenowy produkt zbożowy przeznaczony dla dzieci po 4. miesiącu życia z alergią na białko mleka krowiego lub białka soi, z nietolerancją laktozy lub glutenu. Jednym ze składników Bebilon Alerlac jest mąka z kiełków ziaren chleba świętojańskiego, która stanowi źródło wartościowego białka, szczególnie cennego w diecie dzieci z alergią, w której należy zrezygnować z alergizującego produktu (np. mleka czy soi). Produkt jest polecany jako jeden z pierwszych pokarmów stałych. Zawiera składniki odżywcze ważne w diecie eliminacyjnej: wapń i witaminę D dla prawidłowego wzrostu kości, cynk oraz witaminę A i C wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz żelazo i jod – dla prawidłowego rozwoju poznawczego.

Regulamin akcji dostępny na stronie:
https://www.bebiprogram.pl/produkty/testy-produktow/bebilon-alerlac.

[1] Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w alergii na białko mleka krowiego i/lub białko sojowe. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF