Istnieją rośliny, które zawierają w sobie tak wiele cennych dla zdrowia składników, że określane są mianem największych skarbów natury. W tym zaszczytnym gronie ważne miejsce zajmuje aloes. Marka Czas na Herbatę doceniła dobroczynne właściwości aloesu i uczyniła go gwiazdą swojej najnowszej herbacianej kompozycji o nazwie „Aloe Vera”.

aloe_vera_czas_na_herbate_2Zdrowy tryb życia to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. Jednym z jego przejawów jest sięganie po produkty organiczne, pełne naturalnych witamin i mikroelementów. Okazuje się, że cennym źródłem tych składników bywają nawet niepozorne z wyglądu rośliny. Doskonałym tego przykładem jest aloes, który stał się inspiracją dla marki Czas na Herbatę do stworzenia nowej herbacianej kompozycji „Aloe Vera”. Zestawiając tę roślinę z zieloną herbatą Ceylon, czystkiem i płatkami róży, uzyskano napój, który nie tylko doskonale smakuje, ale również ma znakomity wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. W jaki sposób? Aloes, ze względu na bogactwo witamin, aminokwasów i kwasów tłuszczowych, wzmacnia układ odpornościowy, ma działanie bakteriobójcze, a także wspomaga procesy trawienne. Czystek skutecznie usuwa toksyny z organizmu, pomaga zwalczać infekcje wirusowe i ma działanie antyoksydacyjne. Zielona herbata z kolei ma pozytywny wpływ na układ krążenia i pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Co więcej, bywa ona nazywana eliksirem młodości i sprzyja procesom odchudzania. Kombinacja wszystkich tych składników stanowi zatem prawdziwie dobroczynny eliksir i jedyny w swoim rodzaju dar natury. Warto o tym pamiętać delektując się wspaniałym smakiem oraz wyjątkowym aromatem nowego, herbacianego naparu „Aloe Vera”.

Nowa kompozycja „Aloe Vera” jest dostępna w ofercie sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

„Aloe vera” marki Czas na Herbatę

Cena: 19,90 zł/100g

 

www.czasnaherbate.net

https://www.facebook.com/czasnaherbate

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF