Dzięki nowemu Danio na wynos zagładzenie Małego Głoda będzie proste jak nigdy dotąd. Podobnie jak szansa na wygranie rodzinnej wycieczki do parku rozrywki pod Paryżem. Weź udział w konkursie, wypełnij quiz i otrzymaj komiks z przygodami Twojego dziecka. Wymyśl jego tytuł i zawalcz o nagrodę główną!

2Nowe Danio na wynos to tajna broń na Małego Głoda, którą można mieć zawsze przy sobie – w szkole, na placu zabaw, w parku lub skateparku, na spacerze, rowerze, na rolkach, czy hulajnodze. Którą z tych aktywności lubi najbardziej Twoje dziecko? Wejdź na stronę https://danio.com.pl/ i wypełnij quiz by otrzymać spersonalizowany komiks z Twoim małym bohaterem w roli głównej. Weź udział w konkursie, którego zadanie polega na wymyśleniu tytułu do tej historii. To dziecinnie proste, a może zagwarantować Waszej rodzinie niezapomnianą zabawę w parku rozrywki pod Paryżem.

Oprócz nagrody głównej – wycieczki o wartości ponad 16 tysięcy zł do wygrania również nagrody dodatkowe. Każdego tygodnia trwania konkursu 100 uczestników otrzyma saszetkę z wizerunkiem Małego Głoda idealną, by schować w niej nowe Danio na wynos.

Każdy Uczestnik może wziąć udział w Konkursie dowolną liczbę razy. Wygenerowane w konkursie komiksy można również udostępnić na swoim profilu na Facebook’u wraz z informacją „Moje dziecko vs Mały Głód Stwórz komiks
z przygodami Twojego dziecka, wymyśl tytuł i wygraj wyjazd do parku rozrywki pod Paryżem.” oraz grafiką konkursową.

Konkurs trwa do 8 listopada 2015 r. Regulamin dostępny jest na stronie http://bitly.pl/uBUwI.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF