Wakacje coraz bliżej! Z tej okazji firma Podravka przygotowała wyjątkowy konkurs dla wszystkich miłośników śródziemnomorskich smaków. Już od 12 maja br. każdy pasjonat sztuki kulinarnej będzie mógł wziąć udział w zabawie i wygrać voucher na wakacje w Chorwacji o wartości 8 000 zł oraz inne atrakcyjne nagrody wykonując kilka prostych kroków.

podravka_konkurs_main_v8

Nadchodzą wakacje, a Ty nie wiesz gdzie je spędzić? Idealnym miejscem na letni odpoczynek jest położona nad Adriatykiem Chorwacja – Państwo słynące z dalmatyńskiego wybrzeża, błękitnych wód i aromatycznych, śródziemnomorskich przysmaków. Jest to jeden z tych kierunków wakacyjnych, które cieszą się największym zainteresowaniem. Okazję do odwiedzenia tego rajskiego zakątka Europy daje Podravka, chorwacka firma oferująca szeroką gamę produktów spożywczych.

Zasady konkursu są bardzo proste. W pierwszym kroku pobierz ze strony www.konkurspodravka.pl darmowego e-booka pełnego przepisów na pyszne śródziemnomorskie dania. Następnie przygotuj potrawę inspirując się jednym z przepisów, zrób zdjęcie przygotowanego dania i wyślij je za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie. Pamiętaj, aby na przesłanym zdjęciu znajdowało się opakowanie produktu Podravka lub Vegeta!

Na uczestników kulinarnej zabawy czeka wiele atrakcyjnych nagród – voucher na wakacje w Chorwacji o wartości 8000 zł, tablety Lenovo oraz zestawy produktów Podravka. Zgłoszenia przyjmowane są od 12 maja do 15 czerwca 2015 r.

Regulamin konkursu znajduje się na www.konkurspodravka.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF