Firma Kupiec po raz kolejny zorganizowała konkurs dla wszystkich smakoszy swoich produktów. Zasady są banalnie proste, a nagroda nie byle jaka. Masz dosyć ponurych dni? Tęsknisz za słońcem, ciepłem i szumem morza? Weź udział w konkursie i wygraj extra Wakacje Fitness na Krecie.

 

Jedyne co musisz zrobić, to puścić wodze fantazji, odpowiedzieć na pytanie: „Jak wyglądałyby Twoje wymarzone wakacje fitness?” i zebrać 10 kodów kreskowych z dowolnych produktów Kupiec. Tylko tyle i upragnione wakacje na Krecie są Twoje. To jednak nie koniec atrakcji.  Aktywny tydzień na skąpanej w słońcu wyspie, urozmaicą lekcje tańca prowadzone przez Martę Wiśniewską – „Mandarynę” oraz zajęcia fitness pod okiem wykwalifikowanego trenera.

plakat_fit_01_01

UWAGA! Nagrodę główną – tygodniowy pobyt na Krecie, wygrywa aż 8 osób! Ponadto, dla 50 osób przewidziane są nagrody dodatkowe w postaci zestawów produktów Kupiec. Pamiętaj, w tym konkursie nie ma przegranych. Każdy z uczestników otrzyma nagrodę gwarantowaną: otręby owsiane firmy Kupiec.

 

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.zdrowenienudne.pl/

 

Konkurs trwa od 15 lutego 2013 roku do 30 kwietnia 2013 roku. Liczy się data stempla pocztowego.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres:

Kupiec Sp. z o.o.

Paprotnia, ul. Kupiecka 17

62-513 Krzymów

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF