Za oknami zimowa aura a przed nami kolejny miesiąc jednego z najdłuższych karnawałów od lat. To zatem doskonała okazja do organizacji lubianych przez wszystkich domówek. Jak zaskoczyć swoich gości? To proste! Wystarczy podać zupełnie nowy, rozgrzewający wariant od Wyborowej Smaki Świata – Pomegranate & Raspberry Twist. Smak słodkiej, polskiej maliny w kompozycji z rześkim owocem granatu to idealna propozycja na zimowe wieczory. Poznaj imprezowy hit tegorocznego karnawału!

Wyborowa_smaki_swiata_granat_500mlTo już kolejny raz kiedy Wyborowa Smaki Świata oferuje konsumentom zupełnie nowe doznania. Innowacyjny koncept wypracowany z najlepszymi kreatorami smaku, łączy jakość wódki Wyborowa z zaskakującymi mixami soczystych owoców. Dzięki temu fani wariantów smakowych za każdym razem otrzymują alkohol, który cechuje nie tylko wyjątkowy aromat, ale także prostota picia i podania.

Tym razem marka postawiła na apetyczne połączenie maliny i granatu. Rubinowy trunek zamknięty w nowoczesnej butelce doskonale sprawdzi się w trakcie spotkań z przyjaciółmi w długie zimowe wieczory. Podawany w wersji na lodzie lub z dodatkiem lemoniady na pewno przypadnie do gustu uczestnikom imprezy.

Bacznie obserwujemy trendy na rynku alkoholowym. Nasi konsumenci, szczególnie w okresie karnawału, chętniej sięgają po koktajle. Szukają zatem prostych oraz szybkich rozwiązań, które pozwolą im cieszyć się nimi w domowych warunkach. Nowa Wyborowa Smaki Świata  Pomegranate & Raspberry Twist to propozycja spełniająca te oczekiwania. A do tego zaskakująca niedostępnym do tej pory na polskim rynku miksem owoców maliny i granatu – podkreśla Maria Spuz-Szpos, Group Brand Manager Domestic Vodkas, Pernod Ricard Polska.

Pomegranate&Raspberry dołączył jako kolejny smak do rodziny wódek smakowych marki Wyborowa, wśród których znajdziemy: orzeźwiającą miksem owoców cytrusowych Citrus Squeeze, soczystą Mango Splash, przyciągającą świeżym smakiem limonki i mięty Lime&Mint Cool.

Co warto podreślić Wyborowa Smaki Świata to numer 1 w segmencie wódek smakowych premium[i].

Wyborowa Smaki Świata Pomegranate & Raspberry Twist dostępna będzie na rynku od końca stycznia 2014 roku.

Sugerowana cena detaliczna: za 0,5l to 20,99 pln, za 0,2l: 9,49pln.

www.wyborowa.pl

www.facebook.com/wyborowapolska[i] sprzedaż w litrach za okres MAT DEC 2013, Kategoria wódki, segment premium, stworzony według definicji Wyborowa SA.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF