Wybierz torebkę w twoim stylu to hasło rozpoczynającej się właśnie ogólnopolskiej promocji konsumenckiej produktów marki Fit&Easy. Akcją objęte są mieszanki sałat: Weekend, Party, Active, Family, Cool, Smart, mono produkty Szpinak i Jarmuż oraz dwie nowości: bazy do warzywnych koktajli Super Koktajl Green i Super Koktajl Red.

FnE_FLN_screenWsparciem akcji jest kampania outdoorowa oraz internetowa. Na billboardach i citylightach zobaczymy objęte promocją produkty Fit&Easy oraz nagrody – stylowe torebki O Bag, w trzech różnych kolorach. Akcja potraw do końca maja, szczegóły i zasady promocji dostępne są na stronie www.torebkawtwoimstylu.pl

Każdy, kto kupi minimum trzy opakowania produktów Fit&Easy i zachowa oryginalny paragon, może wziąć udział w zabawie. Wystarczy zalogować się na stronie www.torebkawtwoimstylu.pl, wypełnić formularz oraz przesłać autorski przepis na potrawę z Fit&Easy w roli głównej. Zadanie konkursowe to połączenie kreatywności, chęci do przygotowywania pełnowartościowych, zdrowych posiłków i bycia modnym.

Każdego dnia do wygrania będzie 5 modnych toreb marki O Bag w wybranym przez siebie kolorze.

Informacje o akcji znajdą się na opakowaniach produktów Fit&Easy, które biorą udział w promocji.

Obsługa projektu oraz zakup mediów: Albedo Marketing

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF