Jesień nieodzownie łączy się z melancholią i tęsknotą za wakacyjnymi przygodami. Jak w deszczowe dni poprawić sobie humor i wrócić myślami do letnich wieczorów? W tym sezonie warto postawić na fiolet, kolor przypominający o letnim przysmaku – dojrzewających jagodach.

3Wszystkie odcienie jagody można było obserwować w trakcie pokazów jesień/zima 2014. Na wybiegach królowały wszystkie barwy fioletu – od zimnej jagody, po intensywny granat. W najbliższym sezonie każdy może pozwolić sobie na element stylizacji właśnie w tym kolorze. Światowi projektanci, a wśród nich Prada i Ralph Laurent, przygotowali stylizacje w odcieniach nawiązujących do natury.

Natalia Jaroszewska również docenia ten kolor – „Głębokie odcienie fioletu z nutą czerwieni są alternatywą dla wszechobecnej czerni. Na wybiegach królują w lekkich szyfonach i metalicznych skórach. Jagodowe  odcienie  granatu  są z kolei najbardziej pożądanym kolorem manicure nadchodzącego sezonu!” – mówi projektantka.

O panujących trendach nie zapomniała też firma Wawel, wprowadzając do swojej kolekcji nowe produkty: tabliczkę czekolady deserowej o podwójnym nadzieniu – jagodowo-jogurtowym dla wszystkich miłośników słodkości,  oraz smukłą czekoladę premium z dodatkiem jagód dla pasjonatów wytrawnych smaków.

W tym sezonie warto więc postawić na jagody – i w modzie i w czekoladzie!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF