Tropikalny smak niezmiennie kojarzy się z  latem, wyjazdami i beztroskimi chwilami. Każdy z nas ma w pamięci prażące słońce, odpoczynek nad brzegiem błękitnego morza, ciepłe wieczory spędzane z najbliższymi. Jak zachować te wspomnienia w swej pamięci na dłużej? Wystarczy mały łyk tropikalnego TOTINO, żeby móc w pełni rozkoszować się pięknymi  chwilą i w towarzystwie przyjaciół wspominać miniony letni czas.

 

TOTINO Tropical to nowy smak uzupełniający ofertę win ziołowych TOTINO. Do tej pory konsumenci mogli cieszyć się smakiem wina białego i czerwonego, jak również jego wariacji brzoskwiniowej i wiśniowej. Wariant tropikalny to produkt przygotowany z myślą o odpoczynku w gronie znajomych i długich wieczornych rozmowach. Smak tropikalnych owoców podkreśla beztroskę tych chwil.

 

TOTINO Tropical to orzeźwiający aperitif ziołowy, wzbogacony subtelnym bukietem tropikalnych owoców. Wyważona kompozycja ziół w połączeniu z egzotyczną nutą sprawia, że TOTINO Tropical to idealna propozycja na spokojne wieczory. Produkt jest wytwarzany z najwyższej jakości składników, według starannie wyważonej receptury, w której udało się stworzyć idealną równowagę pomiędzy słodyczą owoców, a wytrawną ziołową mieszanką.

 

Zarówno orzeźwiający smak trunku, jak i jego wyrazista, egzotyczna barwa sprawiają, że TOTINO Tropical doskonale nadaje się na spontaniczne spotkania z przyjaciółmi. Wino doskonale smakuje samodzielnie, schłodzone do temperatury 16°C, podane w kieliszkach, wraz z kostkami lodu i plastrami pomarańczy lub limonki. Możesz zrobić też dzbanek orzeźwiającego szprycera, mieszając TOTINO z gazowaną wodą mineralną, w proporcjach 1:4, z dodatkiem soku z cytryny i kruszonego lodu. Tropikalne TOTINO jest pożądane we wszelkiego rodzaju drinkach i koktajlach. Orzeźwia z dodatkiem ginu, wina musującego, wódki, napojów gazowanych i soków owocowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF