Wojciech Modest Amaro, jeden z najwybitniejszych kucharzy w Polsce został twarzą Samsung Chef Collection – nowej linii urządzeń kuchennych klasy premium. Produkty powstały z myślą o domowych pasjonatach sztuki kulinarnej, którzy chcą przygotowywać potrawy najwyższej jakości – w smaku i wyglądzie. Kampania promocyjna linii Chef Collection z udziałem Amaro, zakrojona na szeroką skalę obejmie m. in. telewizję, Internet i media społecznościowe.   

img_6101Chef Collection to linia urządzeń AGD zaprojektowana we współpracy z Samsung Club des Chefs – najlepszymi kucharzami z całego świata. W Polsce, twarzą urządzeń został Wojciech Modest Amaro, wybitny mistrz kuchni. Jego atelier, jako jedyne w historii kraju otrzymało Gwiazdkę Michelin – wyróżnienie przyznawane przez prestiżowy przewodnik kulinarny. Idea produktów Chef Collection wpisuję się w filozofię Wojciecha Modesta Amaro, czyli jak zadbać o najwyższą jakość przechowywania składników, gotowania i serwowania potraw. W ramach kampanii promującej linię, będzie emitowany spot reklamowy z udziałem Wojciechem Modesta Amaro – jego wizerunek pojawi się również w materiałach promujących sprzęt w prasie, Internecie, w mediach społecznościowych oraz na specjalnej platformie konsumenckiej.

Kampania promocyjna Chef Collection zostanie wsparta komunikacją 360 stopni – obejmie emisję spotu reklamowego z udziałem Wojciecha Modesta Amaro w stacjach telewizyjnych, Internecie, w tym także w mediach społecznościowych takich jak: YouTube, Twitter i Facebook. W wybranych tytułach prasowych zostaną zaaranżowane wywiady z twarzą marki Chef Collection – pojawią się tam też porady mistrza związane z gotowaniem oraz przepisy. Dostępne będą one również na specjalnej platformie konsumenckiej dotyczącej Chef Collection. Kampania promocyjna wsparta będzie też działaniami PR.

chef_collection_samsung_d1_0172_5 (1)Chef Collection to najbardziej innowacyjne rozwiązania AGD marki Samsung, adresowane do prawdziwych pasjonatów sztuki kulinarnej, którzy chcą przygotowywać potrawy o najwyższej jakości. Urządzenia umożliwiają m. in. precyzyjną kontrolę temperatury, są intuicyjne w obsłudze, a  zmywarka z unikalną technologią WaterWall™ zapewnia idealną czystość naczyń. W skład europejskiej edycji tej najnowszej linii urządzeń wchodzą lodówka Kitchen Fit, piekarnik Gourmet Vapour Cook™, piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali, płyta indukcyjna ze stylowym wyświetlaczem płomieni Virtual Flame, zmywarka Samsung WaterWall™ oraz okap.

Kreację przygotowała agencja Cheil, za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw, a za zakup mediów – dom mediowy Starcom.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF