Valfrutta to włoska marka, produkująca najwyższej jakości przetwory owocowe i warzywne. Jej specjalnością jednak jest dostarczanie na śródziemnomorskie stoły wyrobów z pomidorów. Powoli dojrzewające w łagodnym słońcu Italii, warzywa te posiadają niepowtarzalny smak oraz wiele wartości odżywczych i witamin.

Dzisiaj Valfrutta proponuje Krojone pomidory z czosnkiem, bazylią lub z ziołami. W każdej z puszek zamknięte zostały pokrojone w kostkę i pozbawione skórki pomidory odmiany okrągłej, stanowiące aż 75% całej zawartości opakowania. Reszta to gęsty, naturalny sos pomidorowy oraz – oczywiście – pełnia doskonałego smaku.  W zależności od potrzeb wybrać można spośród Krojonych pomidorów z czosnkiem, które sprawdzą się świetnie jako główny składnik np. włoskiej bruschetty; Krojonych pomidorów z bazylią – idealnych podczas przyrządzania choćby spaghetti oraz Krojonych pomidorów z ziołami – doskonałych do zupy pomidorowej.

Wszystkie Pomidory krojone Valfrutta, dystrybuowane w Polsce przez firmę Index-Food, zamknięte są w 425 – gramowych puszkach z białym wnętrzem, co nie pozwala metalicznemu posmakowi przenikać do produktu. Pomidory te są gotowe do użycia, zarówno na zimno, jak i na ciepło. Będą doskonałą bazą pod wykwintne dania, świetnie sprawdzą się także jako dodatki do śródziemnomorskich, ale  i polskich potraw.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF