Żabka Polska planuje w tym roku otworzyć ponad 150 sklepów w Warszawie. Właściciel sieci Żabka i Freshmarket na bieżąco prowadzi rekrutację osób zainteresowanych współpracą i otwarciem własnego sklepu pod znanym milionom Polaków brandem. Firma posiada obecnie ponad 4000 sklepów na terenie całego kraju. W województwie mazowieckim jest ich blisko 500.

zdjęcie sklepu ŻabkaZ perspektywy czasu mogę powiedzieć, że podjęcie współpracy z firmą Żabka było strzałem w dziesiątkę. Zaangażowanie w pracę i odpowiednie podejście do pracowników pozwala mi sprawnie zarządzać sklepem, a rozpoznawalny brand zapewnia mi dużą liczbę klientów każdego dnia. Poza tym, prowadzenie własnej działalności sprawia wiele radości – komentuje Dorota Zielińska, ajentka sklepu Żabka przy ulicy Śliskiej w Warszawie.

Znana marka to nie wszystko. Żabka Polska pokrywa koszty inwestycji związane z uruchomieniem nowej placówki i umożliwia przedsiębiorcom biznesowy start. Firma zapewnia lokalizację, wsparcie marketingowe, logistykę oraz IT. W ramach współpracy każdy, kto chciałby prowadzić placówkę pod szyldem Żabki lub Freshmarketu ma zapewnione także profesjonalne szkolenie, kompleksowo przygotowujące do zarządzania sklepem i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Wynajmij swój lokal

W 2012 roku, firma Żabka Polska uruchomiła projekt skierowany do właścicieli lokali handlowych o nazwie „Sklep za czynsz”. W ramach umowy, przedsiębiorca decydujący się na współpracę z firmą wynajmuje jej lokal handlowy, w zamian za 10-letni czynsz uzależniony od potencjału lokalizacji. Zainteresowanie projektem wśród właścicieli lokali usługowych jest ogromne. Co roku do firmy Żabka Polska wpływa ok. 1000 propozycji wynajmu lokalizacji z całej Polski. Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie www.sklepzaczynsz.pl.

Aplikacje można składać online:

http://zabkapolska.pl/pl/dolacz-do-nas

Kontakt dla zainteresowanych Ajentów pod nr telefonu: 800 207 208 lub email. zostanajentem@zabka.pl.

Więcej informacji na temat firmy Żabka Polska znajduje się na stronie www.zabkapolska.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF