Nawet najbardziej wytrwali zawodnicy potrzebują energetycznego wsparcia. BLACK – lider napojów energetycznych – doskonale o tym pamięta i już po raz kolejny przybywa z pomocą!

Na sklepowe półki trafił właśnie kolejny przedstawiciel linii BLACK VITAMIN ENERGY – Vitamins&Minerals o wyjątkowym smaku cytryny i limonki. Formuła bez tauryny, naturalna kofeina oraz połączenie witaminy C i minerałów sprawiają, że to pozycja obowiązkowa podczas podejmowania kolejnych wyzwań.

BLACK Vitamin Energy_VITAMINS&MINERALSPrawdziwi zawodnicy nie mogą zwolnić, nawet gdy aura za oknem nie zachęca do działania. Za każdym rogiem czeka na nich kolejne wyzwanie i misja do wypełnienia – czy to podczas pracy w biurze czy też w czasie aktywności fizycznej. Co zrobić w takiej sytuacji? BLACK znalazł rozwiązanie, które błyskawicznie naładuje akumulatory. BLACK VITAMIN ENERGY Vitamins&Minerals to napój funkcjonalny, który dzięki połączeniu witaminy C i minerałów zapewni energetyczne paliwo na cały, nawet najtrudniejszy dzień!

BLACK VITAMIN ENERGY Vitamins&Minerals o orzeźwiającym smaku cytryny i limonki gwarantuje zastrzyk naturalnej energii oraz pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę C, witaminy z grupy B oraz minerały – cynk i jod, z których każdy odpowiada za doskonałą formę organizmu. Wzmocnienie układu odpornościowego, pobudzenie do aktywności psychicznej i fizycznej czy podniesienie poziomu energii – to tylko wybrane z właściwości, które zapewnia unikalny mix witaminy C i minerałów.

BLACK VITAMIN ENERGY Vitamins&Minerals zamknięty w puszce 250 ml jest już dostępny w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej 2,72 zł. Napój jest kolejną odsłoną linii BLACK VITAMIN ENERGY, którą tworzą jeszcze cztery energetyczne mikstury: Natural Coffeine, Magnesium, Power-C i Magnez + B6 – ZERO.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF