„Chwyć warząchew i zgotuj warzywom lżejszy los!”. Choć to hasło wygląda jak początek konkursu ortograficznego, w rzeczywistości zachęca do udziału w kulinarnym wyzwaniu, jakie Bakoma rzuciła na fanpage’u Kuchnia Jogurtowa prawie 150 tysiącom swoich fanów. Dołączysz do wiosennej rewolucji?

Konkurs_Zrób wiosenną rewolucję w swojej kuchniBakoma rzuca rękawicę (kucharską) ciężkiej diecie zachęcając do tego, by uczynić wiosenną dietę lżejszą, ponętniejszą, bardziej urozmaiconą i… kolorową!

Aby wygrać jeden z trzech zestawów kolorowych akcesoriów kuchennych lub jeden z dziesięciu shakerów do sosów i dressingów wystarczy wstawić na tablicę fanpage’a www.facebook.com/KuchniaJogurtowa zdjęcie przedstawiające własny pomysł na uczynienie kuchni bardziej wiosenną. Może to być zdjęcie wyglądającej wiosennie potrawy, ciekawej wiosennej aranżacji stołu lub kuchni, oryginalnych gadżetów kuchennych kojarzących się z wiosną. Ocenie konkursowego jury poddane zostaną wszystkie zgłoszenia, których celem jest inspirowanie innych użytkowników do urządzania wiosny w kuchniach. Obecność jogurtu Naturalnego Gęstego – nieobowiązkowa, ale mile widziana.

Więcej informacji – w zakładce konkursowej na fanpage’u Kuchnia Jogurtowa https://www.facebook.com/KuchniaJogurtowa/app_476381362478835

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF