Wiosna już za oknem, a wraz z nią nadszedł czas na wiosenne porządki. Marka Zelmer, w swojej najnowszej kampanii „Poznaj wiosenne ABC energii”, podpowiada jak skutecznie, szybko i oszczędnie rozprawić się z kurzem, który zalega po zimie w zakamarkach naszych mieszkań.

1ABC wiosennej energii Zelmera

Wraz z nadchodzącą już dużymi krokami wiosną, marka Zelmer postanowiła podzielić się nie tylko dobrą energią, ale także nagrodzić każdego, kto energicznie przystąpi do wiosennych porządków.

Jak zatem brzmi „Wiosenne ABC energii” według Zelmera? To proste, każdy kto w czasie trwania akcji (02.03. – 30.04.2015r.), kupi jeden z objętych promocją modeli odkurzaczy marki Zelmer i zarejestruje się na stronie www.czystainicjatywazelmera.pl lub poprzez kupon na ulotce akcji, otrzyma zwrot pieniędzy odpowiednio: 40, 80 lub 100 zł, w zależności od wartości zakupionego urządzenia.

Pula premii wynosi aż 750 000 zł !

Kampania promocyjna dedykowana jest dla każdego, zarówno dla miłośników tradycyjnych urządzeń, osób ceniących sobie szybkie i dokładne sprzątanie, jak i alergików. Akcją bowiem objęte są odkurzacze workowe, bezworkowe jak i Twix

O akcji będzie głośno!

Akcję promocyjną wspierać będzie intensywna kampania w Internecie, w tym na porównywarkach cenowych oraz na FB. Ponadto, będzie nas widać na ekranach bankomatów sieci Euronet. W punktach sprzedaży są już dostępne materiały POS w postaci ulotek, naklejek na produkty i pudła, podstawek pod odkurzacze  oraz plakatów.

Za kreację materiałów (key visual kampanii, POS-y) odpowiada Agencja Radna, Media internetowe na potrzeby akcji promocyjnej zakupiła Insignia.

Czas trwania akcji: 02.03 – 30.04.2015.

Szczegóły akcji promocyjnej na stronie:

www.czystainicjatywazelmer.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF