Już jest dostępna kolejna edycja oferty rabatowej na wybrane produkty McDonald’s.

Korzystając z promocji można zaoszczędzić nawet 200 zł! Tym razem ofertą specjalną są objęte również produkty promocyjne.

 

Wiosenna oferta rabatowa w McDonald'sKsiążeczka rabatowa McDonald’s to wyjątkowa okazja, aby cieszyć się niepowtarzalnym smakiem w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki nowej ofercie można zaoszczędzić w sumie nawet 200 złotych! Książeczka zawiera łącznie 24 kupony, które obejmują m.in.: McZestawy, zestawy Happy Meal®, ofertę śniadaniową McDonald’s oraz pojedyncze kanapki.

Dla smakoszy McDonald’s przygotowano trzy kategorie kuponów obejmujące swoją ofertą menu serwowane o różnych porach dnia. W czasie obowiązywania oferty śniadaniowej żółty kupon nr 10 upoważnia do otrzymania małej kawy gratis przy zakupie kajzerki. Kupon nr 13 daje możliwość zakupu McCroissant z małym Cappuccino za jedyne 6,00 zł! W ciągu dnia warto zrobić sobie przerwę i wybrać się do McCafé po Coffee Specials w cenie 5,00 zł. Goście, którzy nocą spędzają aktywnie czas otrzymają małą kawę gratis do dowolnego zakupu, wystarczy posiadać granatowy kupon nr 12. Kupon nr 15 to prawdziwa gratka dla fanów sycących kanapek. Między 0:00 a 6:00, otrzymać można aż dwie z nich (McChicken lub WieśMac) w atrakcyjnej cenie 12,00 zł!

Korzystając z rabatów można także zasmakować w nowościach proponowanych przez McDonald’s. Kanapkę Big Western, razem z napojem można otrzymać już za 14,00 zł, a inna nowość – deser McFlurry z Magnum dostępny jest za jedyne 11,00 zł! Dodatkowo książeczka zawiera aż 3 kupony na ofertę miesiąca – 2  x Cheeseburger za 5,00 zł!

Tak jak w poprzedniej edycji książeczki rabatowej dostępna jest również jej wersja elektroniczna. Goście przychodząc do restauracji mają możliwość okazania kasjerowi kuponu rabatowego, wyświetlonego na ekranie ich telefonu.

Książeczkę można również wydrukować po pobraniu  ze strony www.mcdonalds.pl albo z fanpage’a McDonald’s Polska na Facebook’u. Warto zaznaczyć, że można pobrać i wydrukować dowolną liczbę kuponów.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl .

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF