Każdy dzień może się stać okazją do świętowania. Na wieczory spędzane z przyjaciółmi i na błogie chwile wytchnienia w samotności Henkell ma dla Ciebie specjalną propozycję – spróbuj lekkich, orzeźwiających win musujących i… celebruj każdą chwilę.

 

Każdy z nas potrzebuje czasem odrobiny luksusu. Nawet jeśli po wyczerpującym dniu w biurze, warto zrobić dla siebie coś miłego i relaksującego.

Sprawianie sobie od czasu do czasu małej przyjemności pomaga zachować wewnętrzną równowagę
i odzyskać pogodę ducha. Co powiesz na przykład na to, by po trudnym, intensywnym dniu zafundować sobie mini spa? Nalej do wanny ciepłej wody, nastaw cicho ulubioną muzykę, zapal pachnące świeczki i zanurz się w orzeźwiającej toni, sącząc lekkie wino musujące..

Przyjemna wizja, prawda? I taka prosta do zrealizowania. Wystarczy kupić butelkę wina musującego Henkell, schłodzić go w lodówce do ok. 7o C, po czym nalać wina do wysokiego kieliszka na nóżce. I już. Można delektować się cudownym smakiem wina Henkell, niczym na najwykwintniejszym przyjęciu.

Wśród win musujących marki Henkell każdy znajdzie coś dla siebie. Spróbuj Henkell Rosé – klasycznego wina o winnym bukiecie oraz wytrawnym, owocowym smaku, wyróżniającego się różowym kolorem z pomarańczowymi refleksamiWybierz wino musujące dla siebie, schłodź je, … podziel się z przyjaciółmi, organizując party , którego długo nie zapomną lub w samotności zanurz się w słodkiej przyjemności – celebruj zwykły dzień, jak tylko chcesz!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF