Od 5 grudnia br. w ofercie sieci Biedronka znajdzie się wielofunkcyjny robot HOFFEN Chef Express. Wszechstronność urządzenia pozwoli zaoszczędzić czas spędzony w kuchni i sprawi, że gotowanie stanie się łatwiejsze. W zestawie klienci otrzymają również dedykowaną książkę kucharską.

biedronkaRobot HOFFEN Chef Express łączy w sobie funkcjonalność kilku różnych urządzeń kuchennych: gotuje, sieka, rozdrabnia, miesza, miksuje i wyrabia ciasto. Wbudowana, zintegrowana z misą waga pozwala na precyzyjne odmierzenie gramatury składników. Funkcja obrotów wstecznych umożliwia mieszanie potraw bez ich rozdrabniania, a gotowanie na parze zapewnia możliwość przygotowania świeżych i zdrowych posiłków. Obsługa robota jest łatwa i intuicyjna, co pozwala znacznie skrócić czas przygotowania potraw.

Zestaw zawiera niezbędne akcesoria, w tym m.in.: misę ze stali nierdzewnej o pojemności 2 l, mieszadło motylkowe do ubijania, koszyk do gotowania, przystawkę do gotowania na parze, miarkę oraz łopatkę. Urządzenie nagrzewa się do temperatury 120oC, ma 10 prędkości oraz funkcję turbo. W dołączonej do niego książce kucharskiej „Łatwe Gotowanie” klienci znajdą 140 sprawdzonych i praktycznych przepisów, m.in. na: dania rybne i mięsne, zupy, sosy, ciasta, desery, smoothie, soki oraz sałatki.

Robot HOFFEN Chef Express pozytywnie przeszedł dodatkowe testy wytrzymałościowe, weryfikujące funkcjonalność oraz bezpieczeństwo produktu przy dłuższym użytkowaniu. Sprzęt został wyprodukowany w Portugalii.

Urządzenie będzie dostępne w wybranych sklepach sieci: w cenie 999 zł dla klientów z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka na co dzień” (od 5 do 24 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów towaru) oraz w cenie 1499 zł przy zakupie bez tej karty. Biedronka wraz z Santander Consumer Bank udostępni dla swoich klientów posiadających zarejestrowaną kartę „Moja Biedronka na co dzień” także możliwość zakupu robota HOFFEN Chef Express w systemie sprzedaży ratalnej Santander Consumer Banku*. Szczegóły dostępne będą na stronie www.biedronka.pl/chefexpress.

Więcej informacji na temat oferty sieci znajduje się na stronie www.biedronka.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF