Wyobraźcie sobie, że Usher zamienia scenę na plan filmowy i chce nakręcić wyjątkowy film przy współpracy ze znanym, amerykańskim reżyserem. Filmowanie z Ziemi to już standard. Panowie zdecydowali się więc na nakręcenie filmu z kosmosu. A żeby było jeszcze ciekawiej – najlepiej przy udziale ludzi z całego świata. Fikcja? Wręcz przeciwnie.

Key Visual_ Wyzwanie Smaku PepsiJuż w sobotę, 27 czerwca br. stanie się to rzeczywistością! W Polsce planem filmowym zostanie plac Dworca Śródmieście, a aktorami – mieszkańcy Warszawy! Wszystko to z okazji wielkiego otwarcia trzeciej edycji Wyzwania Smaku Pepsi!

Trzeci wymiar smaku!

Letnie miesiące w całej Polsce upłyną pod znakiem Wyzwania Smaku Pepsi. Ekipa Pepsi będzie Wam towarzyszyć nad morzem, w górach, nad jeziorem i na letnich festiwalach. Trzecia edycja Wyzwania Smaku Pepsi gwarantuje świetną zabawę i atrakcje, jakich jeszcze nie było! Podczas ślepych testów smaku będziecie mogli wybrać, który napój bardziej Wam smakuje. Dodatkowo unikalna, trójwymiarowa Arena Wyzwania Pepsi pozwoli Wam podjąć zakręcone wyzwania razem ze znajomymi, a ponad 100 smartfonów zarejestruje całą zabawę na wyjątkowym zdjęciu 3D!

 

 

Flash mob nie z tego świata

Arena Wyzwania PepsiWszyscy uczestnicy eventu w Warszawie mają szansę stać się częścią pierwszego filmu kręconego z kosmosu! Takie możliwości daje kamera UrtheCast, ulokowana na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Dzięki niej będzie można uzyskać wysokiej rozdzielczości obraz filmowany z orbity ziemskiej! To przedsięwzięcie będzie wynikiem współpracy ambasadora Wyzwania Pepsi Ushera z znanym, amerykańskim reżyserem. Kamera z przestrzeni kosmicznej uchwyci kolorowy i dynamiczny symbol, który utworzą uczestnicy otwarcia Wyzwania Smaku Pepsi zgromadzeni na placu Dworca Śródmieście w Warszawie. Sfilmowany z orbity okołoziemskiej moment utworzenia symbolu stanie się częścią wspomnianego wyżej filmu. O choreografię zadbają najlepsi tancerze z Egurrola Dance Studio.

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi eventami Wyzwania Smaku Pepsi i sprawdzić, czy ekipa Pepsi pojawi się tego lata w Waszej okolicy, śledźcie stronę www.pepsi.pl oraz profil Pepsi na Facebooku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF