Już tylko tydzień dzieli nas od otwarcia warszawskiej kawiarni – Starbucks Zodiak!  Wielkie otwarcie planowane jest na 20 grudnia 2011.

 

 

 

 

Poza wspaniałą atmosferą, aromatyczną kawą czy pysznymi ciastami, czekać na Was będą jeszcze inne atrakcje! Jakie? Zdradzimy tylko jedną z nich – pierwszy gość otrzyma kartę, która pozwoli mu się cieszyć kawą Starbucks przez 6 miesięcy całkowicie za darmo, druga osoba otrzyma taką samą kartę na okres 3 miesięcy, za trzecia osoba – na 1 miesiąc.


Kawiarnia Starbucks Zodiak będzie dwudziestą lokalizacją sieci w Polsce. Pierwsza lokalizacja przy ul. Nowy Świat w Warszawie została otwarta 8 kwietnia 2009 roku.

Kawiarnie Starbucks oferują szeroki wybór popularnych napojów kawowych na bazie espresso, takich jak Caffe Latte, Caffe Mocha czy Cappuccino. Dostępne są także napoje miksowane z lodem Frappuccino® w rozmiarach tall, grande oraz venti. Oprócz świeżo parzonej kawy, klienci Starbucks mogą wybierać spośród kilkunastu rodzajów najwyższej jakości kaw ziarnistych 100% arabica pochodzących z Ameryki Łacińskiej, Afryki oraz regionu Azji i Pacyfiku. W europejskich kawiarniach Starbucks wszystkie napoje na bazie espresso przygotowywane są z ziaren z certyfikatem Fairtrade.

Menu Starbucks obejmuje również zimne napoje, szereg wypieków i ciastek, a także przekąsek przygotowanych specjalnie na śniadanie, lunch czy deser. Są wśród nich kanapki, wrapy, quiche, sałatki, bajgle, ciasta, muffiny oraz inne smakołyki, które swój niepowtarzalny smak zawdzięczają różnorodności i bogactwu składników. Wszystkie potrawy doskonale smakują w połączeniu z każdym z oferowanych przez Starbucks napojów kawowych oraz kaw ziarnistych.

Goście kawiarni mogą oderwać się tu od codziennych zajęć oraz spotkać z przyjaciółmi, aby wspólnie wypić kubek pysznej kawy. Dla partnerów jest to miejsce, gdzie mogą dzielić się z klientami swoją pasją do kawy i życia sprawiając, że goście będą chętnie wracali do kawiarni Starbucks. We wszystkich kawiarniach w Polsce partnerzy organizują degustacje kaw oraz seminaria kawowe, spotkania tematyczne oraz różnorodne wydarzenia angażujące społeczności lokalne.

 

Starbucks Warszawa Zodiak
ul. Widok 26 (przy Rotundzie)
Warszawa

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF