Z początkiem wiosny przygotowujemy się do niezwykłych świąt! I choć wielkanocne prace spędzają sen z powiek to dzięki pomocy marki Gosia może być łatwiej i przyjemniej. Tradycją jest, że na wielkanocnym stole pojawiają się babki, mazurki, pasztety, mięsa i inne wypieki zarówno słodkie jak i słone. Tajnikiem udanych potraw często są folie, foremki czy torebki do pieczenia, dzięki, którym wypiekanie nawet najbardziej wymyślnych potraw jest dziecinnie proste.

Propozycja akcesoriów do pieczenia marki Gosia 

Papier_do_pieczenia-8m-38cm_GosiaGosia Papier do pieczenia

Papier do pieczenia marki Gosia doskonale sprawdza się podczas wypiekania ciast i ciasteczek, a także ryb i mięs. Nie wymaga natłuszczania dzięki obustronnej powleczce silikonowej. Papier nie przywiera do ciasta i formy, a wypieki nie przypalają się od spodu. Ogromną zaletą produktu jest jego trwałość. Jest idealny do podgrzewania w mikrofalówce i mrożenia w zamrażarce. Papier można stosować w piekarniku gazowym lub elektrycznym w temperaturze do 220°C. Po pieczeniu naczynie pozostaje czyste, a usunięcie ciasteczek z blachy czy ciasta z foremki jest szybkie i wygodne.

Papier dostępny jest w dówch wariantach :

380mm/8m Cena: 5,30 PLN

260mm/6m Cena: 3,54 PLN

 

FOREMKI ALUMINIOWE - babka i pasztet_GosiaGosia Foremki aluminiowe babka i pasztet

Aluminiowe foremki do pieczenie są bardzo przydatne w kuchni szczególnie w okresie świątecznym. Foremka marki Gosia w kształcie keksówki idealnie nadaje się do pieczenia: babki wielkanocnej – królowej polskiego stołu na Święta, ciasta drożdżowego, keksa, pasztetów. W przeciwieństwie do zwykłych form, foremki aluminiowe  nie wymagają wcześniejszego natłuszczenia, ciasto równo sie wypieka i nie przywiera do dna. Produkty, które przygotujemy wcześniej i umieścimy w foremce, po wyjąciu z zamrażalnika lub lodówki możemy wstawić bezpośrednio do piekarnika bez obaw, że foremka zmieni kształ.

Ilość foremek w opakowaniu – 3 szt.

Cena: 3,54 PLN

 

 

Foremki aluminiowe muffiny i suflet 12 szt._GosiaGosia Foremki aluminiowe muffiny i suflet

Foremki aluminiowe to wygodne rozwiązania dla fanów kreatywnych muffinek i sufletów. Foremki nie wymagają smarowania tłuszczem przed pieczeniem, a mimo to wyjęcie wypieków z formy jest niezwykle łatwe. Muffinki i suflety podane bezpośrednio po pieczeniu zachowują swój kształt, a po zjedzeniu foremki można wyrzucić, oszczędzając czas na zmywaniu.

Ilość foremek w opakowaniu – 12 szt.

Cena: 3,87 PLN

 

 

Woreczki do pieczenia_GosiaGosia Woreczki do pieczenia

Woreczki do pieczenia marki Gosia, są bardzo trwałe, a tym samym nie kruszą się podczas pieczenia. W woreczkach zostały zastosowane innowacyjne klipsy. Dzięki temu sprytnemu patentowi nie trzeba nakłuwać woreczków podczas pieczenia, aby usunąć nadmiar pary! Doskonałe do przyrządzania potraw bez dodatku tłuszczu. Mięsa, ryby, warzywa upieczone w woreczku są smaczne, aromatyczne i soczyste.

Ilośc woreczków w opakowaniu – 6 szt.
Cena:  3,42

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF