Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, firma Grycan – Lody od Pokoleń przygotowała dla swoich klientów limitowaną ofertę tradycyjnych świątecznych smakołyków. W Lodziarniach Firmowych w całej Polsce dostępna będzie klasyczna, pełna bakalii pascha, przyrządzona według sprawdzonej receptury pochodzącej z Kresów Wschodnich. Wszystkie lodziarnie w Warszawie zapraszają również na wielkanocne ciasta – wyśmienite mazurki i drożdżowe babki.

Mazurek pistacjowyPascha, dostępna w wielkanocnej ofercie marki Grycan, to tradycyjny kresowy przysmak, znany ze swojego wyjątkowego, bogatego smaku. Przygotowywana jest z najwyższej jakości  składników: najlepszego twarogu, masła, cukru, dużej ilości bakalii – suszonych moreli, skórki pomarańczowej i rodzynek nasączonych rumem. Do tej pory smak tego znakomitego deseru można było poznać we flagowej lodziarni marki Grycan, znajdującej się przy ul. Puławskiej w Warszawie. Pascha od wielu lat znajduje się w stałej ofercie tego lokalu,  ciesząc się dużym zainteresowaniem klientów, nie tylko przed Wielkanocą.

Już od 16 marca paschę będzie można kupić we wszystkich punktach sprzedaży należących do sieci lodziarni Grycan – Lody od Pokoleń w Polsce. Dostępna będzie w całości, w łatwej do przechowywania formie mrożonej w cenie 19,90 zł. W Lodziarniach Firmowych Grycan, z wyłączeniem małych wysp z ofertą na wynos, deser będzie sprzedawany również na porcje, w cenie 8,90 zł.

We wszystkich warszawskich lodziarniach marki Grycan – Lody od Pokoleń klienci będą mogli kupić także wyśmienite wielkanocne wypieki, które ozdobią i doskonale uzupełnią każdy świąteczny stół. Ciasta przygotowywane są z najlepszej jakości produktów, pochodzących od sprawdzonych dostawców, według autorskich przepisów Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, właścicieli marki Grycan – Lody od Pokoleń.

Mazurek czekoladowyKlienci mogą wybierać spośród siedmiu rodzajów ciekawie udekorowanych mazurków. Dostępne są klasyczne smaki, takie jak kajmakowy, czekoladowy i pomarańczowy, ale również mniej typowe odmiany: makowy, pistacjowy, różany i o smaku białej czekolady.

Wszystkie mazurki sprzedawane będą w trzech rozmiarach: małym w cenie 29,90 zł, średnim w cenie 36,90 zł i dużym w cenie 65,90 zł. W lodziarnio-kawiarniach marki Grycan – Lody od Pokoleń, mazurków będzie można spróbować również na porcje, w cenie 9,90 zł.

W ofercie świątecznej znalazły się również tradycyjne wielkanocne baby drożdżowe
z lukrem i rodzynkami
, dostępne w całości w cenie 19,50 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF