Samsung Electronics Polska wprowadził do swojej oferty luksusową, wielodrzwiową lodówkę. Model RF24FSEDBSR nie tylko stanowi piękny element wnętrza kuchni, ale też sprawia, że żyje nam się łatwiej.

Wszystko jedno, czy wydajemy przyjęcie, urządzamy duży rodzinny obiad czy po prostu chcemy mieć nowoczesne i estetyczne mieszkanie – dobra lodówka to podstawa każdej kuchni. W nowej wielodrzwiowej lodówce Samsung łatwo zmieścimy produkty i naczynia w niemal dowolnej wielkości, w dużych szufladach wygodnie rozmieścimy jedzenie i picie, a wydajna kostkarka zapewni lód ck-fr35-no-persone3na imprezie.

Wszystko na swoim miejscu

W lodówce RF24FSEDBSR zmieścimy wyjątkowo dużo produktów, urządzenie ma bowiem aż 510 (!) litrów pojemności. Inteligentnie zaprojektowany układ półek, uchwytów i szuflad daje niespotykaną wcześniej swobodę i ułatwia zachowanie porządku oraz higieny. Częściej używane produkty możemy na przykład przechowywać w wysuwanej, dużej (39 litrów) szufladzie Mid Drawer – wygodnie, szybko i bezpiecznie.

Zupełnie nowym rozwiązaniem są  ruchome przegródki (Smart Divider). Pozwalają utrzymać idealny porządek i powodują, że produkty nie przesuwają się i nie mieszają ze sobą. Dodatkowo, w szufladzie istnieje możliwość ustawienia czterech różnych temperatur, które są odpowiednie do przechowywania: mięsa (-1°C), zimnych napojów (+1°C), przekąsek (+3°C) czy wina (+5°C). Niezależna szuflada to przestrzeń dla każdego członka rodziny. Mama może wstawić tu szeroką tacę z przystawkami, tata ma doskonale schłodzone napoje, a dzieci mogą z łatwością sięgnąć po swoje ulubione przekąski.

Dodatkowym atutem jest w pełni wysuwana szuflada zamrażalnika – dwie wewnętrzne szuflady oraz półka na mniejsze produkty. Do  każdego zakamarka lodówki łatwo dotrzeć.

Idealne chłodzenie bez lodu i szronu

Model RF24FSEDBSR został wyposażony w najnowsze technologie firmy Samsung. Dwa niezależne obiegi chłodzenia – jeden w chłodziarce, drugi w zamrażalniku – gwarantują, że żywność zachowuje doskonałą jakość i wilgotność, a zapachy nie przenikają między komorami. Technologia połączona jest z innowacyjnym rozwiązaniem Multi Flow, czyli otworami znajdującymi się na każdym poziomie półek, co zapewnia o wiele szybsze schładzanie. Nawet częste otwieranie drzwi nie powoduje zachwiania doskonałych parametrów.

Dzięki technologii No Frost można zapomnieć o rozmrażaniu urządzenia czy szronie osadzającym się na produktach przechowywanych w zamrażalniku. Żywność jest świeża, zachowuje naturalny kolor i nie traci walorów odżywczych.

Dystrybutor wody i kostkarka zostały umieszczone w drzwiach chłodziarki. Woda, zanim trafi do dystrybutora, przepuszczana jest przez bardzo dokładne filtry, które usuwają zanieczyszczenia. Dlatego osoby dbające o zdrowie mogą bez obaw cieszyć się dostępną cały czas chłodną wodą i lodem.

Model RF24FSEDBSR należy do klasy energetycznej A+. Na mniejsze zużycie prądu ma wpływ zastosowany kompresor Digital Inverter, który dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym automatycznie dostosowuje pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, co nie tylko pozwala obniżyć rachunki za prąd, ale też zapewnia cichą pracę urządzenia – 41 dB(A). Wysoka jakość i niezawodność pracy kompresora została potwierdzona 10-letnią gwarancją.

Wielodrzwiowa lodówka Samsung RF24FSEDBSR będzie uzupełnieniem każdego eleganckiego wnętrza. Wystarczy delikatnie pociągnąć za rączkę, żeby szeroko otworzyć podwójne drzwi lodówki, dzięki czemu łatwo można zobaczyć wszystko, co jest w środku, a drzwi nie blokują całego pomieszczenia. Wnętrze lodówki jest zaskakująco łatwo modyfikowane. Składane półki tworzą dodatkowe miejsce na butelki lub szerokie naczynia. W tym modelu nie ma mowy o marnowaniu przestrzeni.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF