Biel jest obecnie niezwykle modna. Kolor ten rozświetla i powiększa optycznie wnętrza, nadając im lekkości. Ze względu na swój neutralny charakter, doskonale komponuje się z innymi barwami, dlatego stał się inspiracją dla wielu projektantów, którzy chętnie wykorzystują go w nowoczesnych kuchniach. Białe są nie tylko ściany i meble, ale także urządzenia AGD i dodatki. W ofercie firmy TEKA znajdują się eleganckie białe urządzenia wyróżniające się czystością koloru: piekarnik, płyta indukcyjna, okap i bateria kuchenna. Teraz nadszedł czas na kolejne białe nowości:  kuchenkę mikrofalową Teka MWL 22 EGL oraz zlewozmywak LUX White 1B 1D.

MWL-22 EGL blanco copiaNowość

Kuchenka mikrofalowa Teka MWL 22 EGL White

Kuchenka mikrofalowa MWL 22 EGL, o pojemności 22 litry, jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz szkła. Ma 3 funkcje grzania i 9 programów automatycznych takich jak m.in.: napoje, kurczak, pizza, zapiekanie, rozmrażanie czy podgrzewanie. Wyposażono ją w grill kwarcowy  o mocy 1200 W, który może działać na 5 poziomach mocy. Dzięki ceramicznemu dnu i znajdującemu się pod nim magnetromowi, następuje efektywniejsza dystrybucja mikrofal, co zapewnia szybsze i bardziej równomierne podgrzewanie, przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Sensorowy panel sterujący i elektroniczny programator ułatwiają pracę. W zestawie znajduje się także naczynie do zapiekania i ruszt.

Cena: 1899 zł

Lux White 1B 1D v2Nowość

Zlewozmywak LUX White 1B 1D

Elegancki zlewozmywak Lux 1B 1D z wygodnym ociekaczem został wykonany z białego hartowanego szkła i stali polerowanej. Nadaje się do szafek o szerokości od 50 cm. Wygodna prostokątna komora, o szerokości 40 cm, może się znajdować po prawej lub lewej stronie. W zestawie znajduje się  komplet odpływowy z automatem zamykającym z zaworem 3 ½”, z przedłużką i syfonem 1 ½”.

Cena: 1399 zł

W serii białych urządzeń kuchennych TEKA dostępne są także:

Piekarnik Teka HL 840 WHITE

Nowoczesny piekarnik Teka HL 840 WHITE  to modne połączenie inoxu i bieli. W piekarniku znajduje się sensorowy panel sterujący i elektroniczny programator. Do wyboru 9 funkcji grzania. Czyszczenie ułatwia innowacyjny system TEKA HYDROCLEAN®. Hydroclean® to ekologiczna technologia oparta na synergii działania temperatury i wody. Wystarczy wlać na dno piekarnika szklankę wody, włączyć funkcję Hydroclean®, poczekać 24 minuty i na koniec przetrzeć wnętrze szmatką, aby piekarnik był z powrotem czysty i lśniący.

Klasa A+; Pojemność netto 59 l

Cena 1959 zł

Płyta indukcyjna Teka IRS 641 WHITE

Płyty indukcyjne to najbardziej wydajny,  energooszczędny i bezpieczny sposób gotowania. W ofercie firmy Teka pojawiła się niedawno nowa, biała płyta indukcyjna IRS 641 z wygodnym sterowaniem sensorowym typu „Slider”.  Wyposażono ją w funkcję „Power”, która pozwala na uzyskanie o 35% większej mocy pola grzejnego, aby móc szybciej podgrzewać potrawy czy zagotować dużą ilość płynów. Ma także funkcję utrzymywania ciepła, system rozpoznawania naczyń oraz bardzo przydatny timer z sygnałem akustycznym i minutnik

Cena 2199 zł

Okap wertykalny Teka DVT 90/60

Okap przyścienny DVT został wykonany z inoxu i szkła w kolorze białym. Wyposażono go w specjalny system pochłaniania tzw. pochłanianie szczelinowe, w którym opary są zasysane i odprowadzane przez szczeliny znajdujące się pomiędzy szklanymi panelami i krawędziami okapu. Okap ma wygodne sensorowe sterowanie, oświetlenie halogenowe, timer i wskaźnik zabrudzenia filtrów. Może działać z trzema różnymi prędkościami. Maksymalna wydajność wynosi 440 m3/h. Dostępny w dwóch szerokościach – 60 cm i 90 cm.

Cena: 60 cm – 1399 zł; 90cm – 1799 zł

Bateria Teka IC 915 WHITE

Elegancka, biała bateria kuchenna ICON została zaprojektowana przez Sarę de la Mata oraz madryckie biuro projektowe Bunch.  Dzięki wylewce o wysokości 30 cm i szerokiemu promieniowi obrotu umożliwia komfortowe zmywanie nawet dużych naczyń. W perlatorze zastosowano system anti-scale, zapobiegający osadzaniu się kamienia. Bateria jest pokryta powłoką, która zabezpiecza przed zostawianiem odcisków palców.

Cena 899 zł

Więcej na www.teka.com

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF