Trwa promocja galaretek Jolly baby i cukierków Toffino Choco z portfolio firmy Colian. Kupując jeden z produktów o gramaturze 250 g, konsument otrzymuje gratis 30 g drugiego wyrobu.

1W maju wystartowała promocja produktów Jolly baby i Toffino Choco z portfolio spółki Colian. W ramach akcji Weź dwa smaki z jednej paki! w sprzedaży są dostępne limitowane opakowania galaretek Jolly baby i cukierków Toffino Choco. Kupując jeden z wyrobów o gramaturze 250 g, konsument otrzymuje gratis 30 g drugiego produktu. Fani mlecznego toffi nadziewanego kremem czekoladowym mogą spróbować soczystych, owocowych galaretek z nadzieniem – i na odwrót. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Jolly baby Galaretki z nadzieniem to pektynowe nadziewane galaretki o czterech owocowych smakach: cytrynowym, pomarańczowym, malinowym i jabłkowym. Soczyste i kolorowe galaretki z nadzieniem owocowym (9 proc.) nie zawierają tłuszczu ani glutenu, a w ich składzie znajdują się koncentraty uzyskane z owoców i warzyw.

Toffino Choco to mleczne toffi nadziewane kremem czekoladowym. Pyszne cukierki to idealna słodycz do szkoły, pracy a także podczas spotkań z bliskimi.

Producent: Colian Sp. z o.o.

Produkty:            

Jolly baby Galaretki z nadzieniem 280 g – cena sugerowana 6,30 zł

Toffino Choco 280 g – cena sugerowana 6,30 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF