W sobotę i niedzielę, 13 i 14 czerwca 2015 r., Centrum Handlowe Wola Park zaprasza na kulinarny weekend z udziałem gwiazd – Pascala Brodnickiego, Natalii Siwiec i Joanny Koroniewskiej. Wezmą w nim udział także Dominika Wójciak, która wygrała ostatnią edycję MasterChef oraz Charles Daigneault, uwielbiany przez widzów uczestnik II edycji programu. Na scenie w Wola Parku odbędą się pokazy gotowania, konkursy z nagrodami, quizy, będzie też można spotkać gwiazdy, sfotografować się z nimi i zdobyć ich autografy. Imprezę poprowadzi Kinga Zdrojewska.

Weekend przyprawiony gwiazdami w Wola Parku„Zapraszamy do Wola Parku na weekend kulinarny – będzie można zobaczyć jak pyszne, letnie potrawy przygotowują najlepsi polscy kucharze z pomocą popularnych gwiazd Joanny Koroniewskiej i Natalii Siwiec. Nie zabraknie też okazji do degustacji potraw i pokazów znanych marek restauracyjnych. Będzie można również wygrać bony podarunkowe od najemców gastronomicznych Wola Parku” – powiedziała Emilia Szkudlarek, menadżer ds. marketingu Centrum Handlowego Wola Park.

Plan imprezy

W sobotę i w niedzielę 13 i 14 czerwca, wspólne gotowanie z udziałem gwiazd rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do wieczora. W sobotę gotować będą Dominika Wójciak, Charles Daigneault oraz Natalia Siwiec, w a niedzielę Pascal Brodnicki i Joanna Koroniewska. Impreza to nie tylko gotowanie, ale także rozmowy z gwiazdami, degustacje potraw i prezentacje przygotowane przez najemców strefy restauracyjnej Wola Parku. W przerwach miedzy pokazami odbędą się konkursy dla publiczności, a w kąciku sław fani gotowania i wielbiciele gwiazd będą mieli z nimi okazję porozmawiać, zdobyć autograf i zrobić wspólne zdjęcie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF