Już w najbliższy weekend, 30, 31 maja i 1 czerwca McDonald’s zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka. Z tej okazji w wybranych restauracjach w całej Polsce na najmłodszych czekają ciekawe atrakcje i niespodzianki.

PrintZ okazji Dnia Dziecka McDonald’s przygotował dla dzieci oraz całych rodzin wyjątkowe prezenty i zabawy. W zestawie Happy Meal dziecko znajdzie dodatkowy upominek – opaskę w formie hełmu rycerza lub diademu księżniczki. Kolejną atrakcją w restauracjach będą rozdawane balony przygotowane specjalnie na tę okazję.

W wybranych restauracjach McDonald’s na wspólną zabawę zapraszają hostessy, które uatrakcyjnią rodzinny czas spędzony w McDonald’s. Hostessy zapraszają do zabawy z balonami – na dziewczynki czekają magiczne różdżki, na chłopców miecze prawdziwego rycerza. Będzie również możliwe zrobienie pamiątkowego zdjęcia, które hostessy na miejscu wydrukują i wręczą gościom.

Hostessy będą też rozdawały królewskie łamigłówki polegające np.: na pomocy rycerzowi w przejściu przez labirynt, aby dotrzeć do księżniczki czy odnalezieniu niepasujących do pary puzli.

Akcja organizowana jest w wybranych restauracjach. Więcej szczegółów na http://www.mcdonalds.pl/weekend-dziecka/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF