Czy jedzenie czekolady może być jeszcze bardziej przyjemne? Tak!

Tabliczki Maxi Smak dzięki unikalnej recepturze i bardziej intensywnemu smakowi nadzienia sprawiają, że czekoladowa przyjemność jest jeszcze większa.

 

Marka Wedel wprowadziła kolejną innowację – czekolady Maxi Smak o intensywnym smaku owocowego nadzienia. Unikalna receptura i składniki sprawiają, że smakowite wnętrza tych czekolad są jeszcze bardziej owocowe i intensywne.

CEE 2217026 Folia czekolada truskawkowa EXP 100g

,,Maxi Smaki to wyjątkowe czekolady o niezwykle bogatym i intensywnym smaku owocowego nadzienia. Jesteśmy przekonani, że Polacy równie mocno pokochają nasze nowe smaki, jak mocno entuzjastycznie podeszli do nich już internauci na naszym profilu na Facebook’u!” – powiedziała Vlatka Grebiennik, kierownik marki w LOTTE Wedel.

 

Maxi Smak to nowość w wedlowskim portfolio, ale także na całym rynku czekolad. Rozkoszne, owocowe smaki to świeżość i intensywność doznań, a oryginalne nadzienia to obietnica wyjątkowych przeżyć. Czekolady dostępne będą w niespotykanych dotąd smakach: orzeźwiającym cytrusowym, soczystym brzoskwiniowym i uwodzącym porzeczkowym…

Z takimi czekoladami oczekiwanie na wiosnę będzie wyjątkowo przyjemne.

Wybierz swoją ulubioną czekoladę i poczuj maxi smak!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF