Przechadzając się wśród sklepowych półek jesteśmy kuszeni mnogością korowych etykiet, które zachęcają do kupna estetycznie opakowanych produktów mięsnych. Barwne rysunki oraz atrakcyjne motywy często przyćmiewają właściwą jakość proponowanych wyrobów. Warto jednak, pamiętając powiedzenie „jesteś tym, co jesz”, nawet drobne zakupy robić w sposób przemyślany i świadomy. Należy wybierać produktystarannie opisane, co do pochodzenia których mamy pełną informację. Przykładem może być liniaNove Premium, która stanowi kompilację wysokiej jakości, nieprzeciętnego smaku i wyjątkowego aromatu.

krakowska_sucha_nove_premium_aranzMało szynki w szynce

Wędlina, która na pierwszy rzut oka zachwyca niezwykle różowym kolorem zwykle kryje w sobie szereg sztucznych barwników, które odpowiadają za jej atrakcyjny wygląd. Niestety w tego typu produktach próżno szukać mięsa, najczęściej zawierają one liczne substancje chemicznepoprawiająceich smak i zapach. Efektem spożywania produktów mięsnych wątpliwej jakości jest  m.in. nadciśnienie tętnicze, otyłość oraz wysoki poziom cholesterolu we krwi.

Na przekór stereotypom

Obok wyrobów mięsnych o niskiej jakości w sklepach znajdziemy również produkty, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Oprócz atrakcyjnego wizualnie opakowania wyróżniają się one pełnią smaku i bogactwem aromatów. Na szczególną uwagę konsumentów poszukujących wysokiej jakości produktów zasługuje linia Premium marki Nove. Wyroby z tym logo tworzone są w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki oraz sprawdzone receptury. Unikalne i aromatyczne przyprawy sprawiają, że seria Nove Premium zachwyca nieprzeciętnym, wyrafinowanym smakiem. Nie znajdziemy tu dodatku sztucznych barwników, glutaminianu sodu i polifosforanów. Produkty z linii Nove Premium powstają zgodnie z zasadami sztuki wędliniarskiej, do ich tworzenia wybierane są tylko najlepsze kawałki mięsa wieprzowego.

Zachęceni kolorowymi opakowaniami nierzadko podczas zakupów dokonujemy nietrafionych wyborów.Aby temu zapobiec niekiedy wystarczy poświęcić kilka minut i bliżej przyjrzeć się etykietom widocznym na oferowanych wyrobach. Za sprawą świadomie kupowanych, wysokiej jakości produktów, takich jak linia Nove Premium, każdy posiłek stanie się wyrafinowaną przyjemnością.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF