Niewiele jest na rynku specjałów, które zachwycają zarówno bogatym aromatem, jak i niezakłóconą chemicznymi dodatkami recepturą. Istnieją jednak wyjątki – pełnię smaku Schabu wędzono parzonego z linii Natura firmy Nove osiągnięto poprzez połączenie najlepszego gatunkowo mięsa wieprzowego z naturalnymi składnikami. Ten apetyczny rarytas doda nam siły i energii, a wolny od dodatku glutenu skład wzbogaci dietę osób dbających o swój organizm.

schab_wedzono_parzony_zm_noveNaturalnie soczysta

Bazując jedynie na wysokojakościowych ziołach i aromatach firma Nove stworzyła linię Natura w skład której wchodzi szeroka gama najczystszych w smaku i pozbawionych dodatku glutenu wędlin. Na szczególną uwagę wymagających smakoszy zasługuje należący do serii Schab wędzono parzony, który cechuje się zwartą i soczystą fakturą, a także apetycznym, delikatnie dymnym aromatem. O wyjątkowości tej wędliny zadecydowało wykorzystanie całkowicie naturalnych ekstraktów oraz wyciągów, wśród których znalazły się między innymi żywe kultury bakterii, a także bogaty w witaminę C sok z owoców aceroli. Naturalny i pyszny Schab wędzono parzony z linii Natura firmy Nove powstał w oparciu o znane od pokoleń wyznaczniki sztuki wędliniarskiej, która pozwala osiągać finezję smaku bez konieczności wykorzystywania dodatku chemicznych barwników, fosforanów, sztucznych konserwantów oraz przeciwutleniaczy.

Schab wędzono parzony z linii Natura firmy Nove to najlepszy dowód na to, że można delektować się apetycznym smakiem mięsa bez konieczności spędzania długich godzin w kuchni. Ten smakowity i od razu gotowy do spożycia rarytas stanie się doskonałą oraz prostą alternatywą dla pieczeni, dopełniając chociażby poranną jajecznicę, smakowite kanapki, czy przygotowaną na podwieczorek sałatkę. Bez względu na to, czy zapragniemy łączyć go z innymi dodatkami, czy też oddamy się jedynie degustacji delikatnych plasterków, możemy mieć pewność, że Schab wędzono parzony z linii Natura stanie się źródłem niebywałej przyjemności smakowania.

Sięgając po Schab wędzono parzony z linii Natura firmy Nove zyskujemy gwarancję, że dajemy naszej rodzinie to, co najlepsze, wzbogacając ich dietę o pyszną, bezpieczną i aromatyczną wędlinę.

Schab Nove Natura

Masa netto: 1 kg

Opakowanie: 350 g; dostępny także luzem

Cena:

Schab w porcjach: ok. 39,90 zł/ kg

Schab luzem: ok. 36,00 zł / kg

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF