Marka FRoSTA przenosi wszystkich konsumentów do pełnej uroku włoskiej krainy – Toskanii, oferując najwyższej jakości warzywa, charakterystyczne dla kuchni tego regionu. Wyjątkowa mieszanka z dodatkiem aromatycznego sosu, to nie tylko kulinarna inspiracja, ale i możliwość poznania smaków z różnych stron świata.

 

FRoSTA warzywa na patelnie toskanskieFRoSTA Warzywa na patelnię toskańskie to unikalna mieszanka soczystej cukinii, brokułów, marchewki, pomidorów koktajlowych, cebuli i marchewki żółtej, z dodatkiem lekkiego sosu na bazie oliwy extra virgin oraz bazylii. Kolorowy mix włoskich warzyw, doskonale sprawdzi się jako samodzielne danie, dodatek lub baza do różnorodnych potraw. Jego przyrządzenie zajmuje tylko 8 minut!

 

Na odwrocie opakowania Warzyw na patelnię toskańskich, znajduje się QR kod, umożliwiający ściągnięcie przepisów na telefon komórkowy oraz propozycja przygotowania.

 

Toskania należy do jednego z najpiękniejszych regionów Europy, którego historia jest równie bogata, jak
i kuchnia, którą oferuje. Jej podstawę stanowią chleb, oliwa z oliwek, wina oraz zioła: tymianek, rozmaryn, szałwia. Równie wysokie miejsce w menu tego urokliwego zakątka, zajmują warzywa, które dzięki panującemu tam słonecznemu klimatowi, smakują niepowtarzalnie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF