Spółka WARS zawarła nowe umowy z dostawcami. Firma przedłużyła kontrakty z Grupą Żywiec, Coca-Cola HBC Polska oraz JRBB, producentem napoju Cider Inn, a także rozpoczęła współpracę ze spółką Winni Czarodzieje.

4Umowa z Grupą Żywiec została przedłużona na dwa lata. Tak jak dotychczas, pasażerowie będą mogli kupić kilka gatunków napoju – tradycyjnego Żywca oraz piwa Żywiec Biały, Żywiec Bock i Żywiec niskoalkoholowe. Przez kolejny rok obowiązywać będzie także umowa na dostawę cydru Cider Inn. WARS zaproponuje dwie wersje swoim klientom – wytrawną i półwytrawną.

Zarówno współpraca z Grupą Żywiec jak i Cider Inn to część naszej strategii polegającej na promocji polskich, naturalnych produktów – podkreśla Iwo Orzełek, Kierownik Działu Strategii i Marketingu WARS S.A.

31 stycznia br. w wagonach gastronomicznych WARS, w połączeniach międzynarodowych, pojawiła się nowa oferta win, dostarczanych przez Winni Czarodzieje. W karcie alkoholi znalazły się wytrawne wina białe i czerwone, w tym wino w praktycznej, jednorazowej i biodegradowalnej szklance. Od 2015 roku obowiązuje również nowa umowa z firmą Coca-Cola HBC Polska na napoje bezalkoholowe Coca-Cola, Coca-Coca Zero, Fanta, Sprite, Nestea, napój energetyzujący Burn oraz wodę mineralną Kropla Beskidu. Kontrakt na dostawę produktów firmy przedłużono na dwa lata .

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF