Tego lata Warka Radler, najbardziej orzeźwiający radler w Polsce, na początek letniego sezonu wyrusza do Trójmiasta. Będzie to sezon plażowania, ale zgodnie z duchem marki, będzie to plażowanie pełne zabawy i miejskiej rekreacji. Jak przystało na napój, który orzeźwia podwójnie, piwem i lemoniadą, Warka Radler zapowiada też podwójne plażowanie.

Warka_LogoNa plaży i pod sceną

Warka Radler będzie tam, gdzie orzeźwienia potrzeba najbardziej, czyli na największej imprezie lata – Open’er Festival. W Strefie Specjalności Heinekena, w sercu festiwalu, Warka Radler zaprasza do plażowania.

Piasek, leżaki i zimna Warka Radler o smaku cytryny, jabłka lub czarnej porzeczki z limonką to zestaw, który w oczywisty sposób wniesie zupełnie nowy klimat do tej imprezy. Co więcej, Warka Radler będzie tam, gdzie inne piwne specjalności nie mają wstępu, czyli pod sceną.

Radler od Warki, mix jasnego piwa Warka i owocowej lemoniady, zawiera tylko 2% alkoholu. A to oznacza, że z kubkiem zimnego radlera będzie można wejść pod scenę. Warto o tym wiedzieć, bo pogoda na festiwal zapowiada się w tym roku bardzo plażowa.

Miejskie sporty na plaży, plażowe klimaty w mieście

Bezalkoholowy wariant – Warka Radler 0,0% jako najbardziej aktywny z całej rodziny, bo orzeźwiający także po rekreacji i uprawianiu sportu, wyrusza do Sopotu i w sobotę 4 lipca 2015 r. zaprasza do zabawy w duchu miejskich sportów.

Dzisiejsze miejskie sporty powstają dzięki mieszaniu różnych dyscyplin i odkrywaniu zapomnianych gier. Rekreacja podbija miejskie przestrzenie i przyciąga spragnionych zabawy. Slackline – chodzenie po nisko zawieszonej dynamicznej taśmie, skimboarding (ślizganie się na desce po płytkiej wodzie) czy freestylowe frisbee dziś już nikogo nie dziwią, choć nadal przyciągają uwagę przechodniów. Są nowe, zabawne, naturalne.

Tak powstała idea miejskich Stref Orzeźwienia Warki Radler, w których zabawa łączy się ze sportową aktywnością, a podwójne orzeźwienie o smaku piwa i lemoniady zachęca do podboju skwerów, trawników, plaż miejskich i uprawiania wszelkich możliwych miejskich sportów.

W Sopocie i w Warszawie

Pierwsza Strefa Orzeźwienia Warki Radler otwiera się w Sopocie już w najbliższą sobotę, 4 lipca 2015 r. na plaży przy “Smaku Morza”. Kolejna edycja w Warszawie, 18 lipca 2015. Na spragnionych zabawy i podwójnego orzeźwiania czekają eksperci miejskich sportów, którzy zaproszą do zabawy i nauki nowych dyscyplin, a Warka Radler 0,0% zapewni wszystkim podwójne orzeźwienie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF