Dobre wino i róża to dwa klasyczne triki, które nawet najbardziej zwyczajny wieczór zmienią w magiczne święto zakochanych. Dlatego 13 i 14 lutego w 20 najlepszych sieciowych marketach marka CIN&CIN rozda ponad tysiąc róż.

CIN&CIN RoseCIN&CIN – ekspert od tworzenia odpowiedniego nastroju na walentynkowy wieczór poleca wykorzystanie czerwonych i różowych bąbelków zamkniętych w ponętnych, smukłych butelkach. Co wybrać? Delikatne CIN&CIN Rose czy kuszące CIN&CIN Rosso ? A może czas na przełamanie schematów. Barmani marki CIN&CIN przygotowali propozycję dwóch walentynkowych drinków dla Niej i dla Niego:

Dla Niej od Niego – Red Orange

80 ml Cin&Cin Rosso

120 ml soku z czerwonej pomarańczy

Plaster pomarańczy

Do szklanki wlewamy Cin&Cin Rosso, dodajemy kilka kostek lodu oraz plaster pomarańczy do dekoracji.

 

Dla Niego od Niej – RedCIN

40ml CIN & CIN Rosso

20ml białego rumu

Sprite

4 plasterki limonki

Do szklanki wlewamy Cin&Cin Rosso, biały rum, wrzucamy plasterki  limonki i kostki lodu, uzupełniamy Sprite’m.

 

W ten dzień nie można też zapomnieć o róży. Jedna z legend o początkach Walentynek opowiada, jak spacerujący biskup Walenty zobaczył kłócącą się młodą parę, podszedł do nich, podarował im różę i zaproponował, aby trzymali ją równocześnie w swoich rękach. Młodzi po chwili oddalili się pogodzeni.

13 i 14 lutego w 20 najlepszych sklepach sieci Carrefour, Real, Leclerc i Auchan w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Łodzi, Toruniu, Bydgoszczy, Olsztynie, Zabrzu, Komornikach i Bronowicach czerwone róże rozdawać będą uskrzydlone hostessy-kusicielki CIN&CIN. Pojawią się na specjalnych walentynkowych ekspozycjach i będę inspirować do celebrowania święta zakochanych razem z niezwykłą mocą CIN&CIN.

CIN&CIN oraz róża od CIN&CIN – to wystarczy, aby walentynkowy wieczór we dwoje nasycił Wasze zmysły. Bo nie ma CIN CIN  bez CIN&CIN!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF