Lejący się z nieba żar nastraja wyobraźnię do poszukiwania nowych doznań. Jak wykrzesać z siebie energię do ich realizacji w taki upał? W poszukiwaniu energetycznego orzeźwienia Tygrys po raz kolejny wyruszył na polowanie. Idealne połączenie znalazł w miejskiej dżungli i na tropikalnych plażach. Tym razem w jego łapska wpadły dwa nowe limitowane smaki – TIGER NATURE oraz TIGER REGGAE.

TIGER NATURE_2 TIGER REGGAE_1 TIGER_REGGAE_2 TINGER NATURE_1Naturalnie i bez zobowiązań. Prosto z dżungli bez zbędnej i sztucznej słodyczy. To właśnie nowy TIGER NATURE.  W 40% składa się z soku jabłkowego, więc orzeźwia niczym klasyczny polski cydr. Żeby było jeszcze bardziej hip: kofeina w TIGER NATURE pochodzi z kawy, a słodycz z liści stewii. Teraz można być pobudzonym do wakacyjnych przygód bez cienia poczucia winy.  Bo to napój dla tych, którzy dbają o zdrowie i dobrą zabawę. I wiedzą, co to znaczy poczuć letnie orzeźwienie w gąszczu najdzikszych przygód.

Przepis na dobry nastrój Tygrys odnalazł na Jamajce, kiedy przy radosnych rytmach piosenek Boba Marleya obserwował lokalną faunę i florę. Na letnich festiwalach połączył ze sobą aktywne zioła o dziwnych nazwach: Schizandrę, Męczennicę i Piołun.  Dodał je do soczystej, orzeźwiającej limonki i już po pierwszym łyku porwał go melanż rodem z jamajskich plaż.

Tak powstała limonkowo – ziołowa mieszkanka stawiającą pogodę ducha na pierwszym miejscu. TIGER REGGAE to obowiązkowa pozycja dla tych, którzy wiedzą jak połączyć ze sobą dobry humor, relaks i pozytywną energię na letniej imprezie.

TIGER NATURE

250 ml

cena: 1,99 zł

TIGER REGGAE

250 ml

cena: 1,99 zł

Nowe warianty smakowe to limitowana letnia edycja. Dostępne w sklepach do wyczerpania zapasów.

Więcej na http://www.tigerpower.pl/

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF