W ubiegłą sobotę i niedzielę, 27-28 czerwca, ruszył w McDonald’s pierwszy z weekendów pod hasłem „Wakacje Rewelacje”. Podczas tegorocznych wakacji McDonald’s przygotował dla swoich gości, w wybranych restauracjach, moc atrakcji i świetną zabawę! Już w ten weekend odbędzie się kolejna akcja z tego cyklu.

McD_WakacjeRewelacjeNa letni sezon McDonald’s przygotował dla swoich najmłodszych gości oraz całych rodzin niecodzienne atrakcje i niespodzianki odbywające się cyklicznie pod hasłem „Wakacje Rewelacje”. Do końca sierpnia w wybranych restauracjach rodzinnych McDonald’s będą organizowane ciekawe zabawy i animacje prowadzone przez hostessy. Hasłem przewodnim pierwszych trzech weekendów, czyli do 12 sierpnia, jest „Śmiej się!”. Ich bohaterami będą Minionki!

Wśród atrakcji dla najmłodszych są upominki w postaci opasek na głowę z Minionkami Bob i Stuart czy kolorowe balony. Ponadto na gości czeka niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Minionkami, a to dzięki specjalnej ramce z ulubionymi bohaterami. Hostessa będzie miała możliwość wykonać takie zdjęcie, które można zabrać ze sobą do domu. Co więcej,  w restauracjach zaplanowano ulubione dziecięce atrakcje jak skręcanie zwierzątek z balonów i malowanie buziek itp.

W okresie trwania pierwszej części akcji „Wakacje Rewelacje” w  zestawach Happy Meal® dostępne będą nowe zabawki – figurki bohaterów filmu „Minionki”. Na najmłodszych gości restauracji czeka aż 9 zabawek postaci uwielbianych przez dzieci. W zestawach Happy Meal dzieci znajdą Kevina, Boba i Stuarta w wielu odsłonach. Dzięki nim najmłodsi przeniosą się do wyjątkowego świata zabawy!

Kolejny weekend z akcją „Wakacje Rewelacje” zaplanowano w terminie 11-12 lipca.

Lista restauracji rodzinnych biorących udział w akcji na stronie mcdonalds.com.pl

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF