Wafle ryżowe znają i lubią niemal wszyscy. To nie tylko doskonała przekąska, lecz również – świetna i przede wszystkim bardzo zdrowa alternatywa dla tradycyjnego pieczywa. Szczególnie wówczas, gdy są wzbogacone pożywnymi dodatkami, takimi jak ziarna dyni czy słonecznika.

Wafle ryżowe z pestkami dyni znajdziemy w szerokiej ofercie wafli firmy GRANEX. Lekkie i chrupkie wafle, produkowane z pełnych ziaren białego i brązowego ryżu z dodatkiem nasion dyni to doskonała propozycja zarówno dla osób ceniących sobie zdrowy i smaczny styl życia, jak i dbających o smukłą sylwetkę. Dla tych ostatnich szczególnie cenne będą ze względu na niską kaloryczność oraz wysoką zawartość błonnika, który skutecznie i na długo zaspokaja apetyt.

Tajemnica tkwi w pestkach dyni

Dodatek pestek dyni jest wyjątkowo trafionym pomysłem przy komponowaniu produktu niskokalorycznego, a jednocześnie bardzo zdrowego. Nasiona dyni od wieków bowiem stosowane były w leczeniu oraz profilaktyce wielu schorzeń. Przede wszystkim – zawierają bogaty w wartości odżywcze olej, którego skład pozytywnie wpływa na stan układu pokarmowego i krwionośnego. Znajdują się w nich ponadto lekkostrawne białka, witamina E oraz mikroelementy, takie jak selen, magnez, miedź oraz cynk. Oprócz tego znajdziemy w nich mnóstwo lecytyny, która skutecznie neutralizuje problemy z koncentracją. O pestkach tych nie powinny zapominać również osoby walczące z problemami skórnymi czy też wypadającymi włosami.

Dla zdrowia i wygody

Wafle ryżowe z pestkami dyni GRANEX to propozycja odpowiednia zarówno na przekąskę, jak i śniadanie – z powodzeniem można bowiem przygotować z ich użyciem smaczne kanapki z ulubionymi dodatkami. Ich nieduże, lekkie opakowanie zmieści się w każdym plecaku czy torebce, gotowe do schrupania o każdej porze dnia. Warto mieć je zawsze pod ręką i podjadać w chwilach nagłego głodu – z pewnością wyjdzie to nam na zdrowie, nie szkodząc jednocześnie sylwetce.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF